Airport Transferim

Havayolu Seyahatinde Transfer Hizmeti

Havayolu Seyahatinde Transfer Hizmeti

Hava yolu seyahatleri ve öncesinde yolcuk hizmeti almak isteyen müşterilerin son zamanlarda en çok talep ettiği hizmetler arasında Transfer hizmetleri yer almaktadır. 

Havalimanı transfer hizmeti, ana yolculuk merkezlerine kadar tüm yolcuların ve hizmetlerin taşınması nakledilmesi demektir. Ve genel olarak ta en çok havalimanlarının çoğu müşterilerin evlerine uzak olması dolayısıyla müşterilerin yolculuk yapmak istedikleri zaman ve maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır. 

Havayolu ile yolcuk gerçekleştiren firmalar müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, onların ek bir masraf yapmalarını engeller ve zaman kaybını önler. Bilindiği gibi günümüz koşullarında şehir içi toplu taşıma araçları verimli bir uygulama gibi görünse de aslında yeteri düzeyde bir hizmetin verildiği söylenemez. Bir yerden bir yere gideceğimiz zaman bu araçlara binen hastalıklı kişiler, çevresindekileri rahatsız edecek davranışlarda bulunacak kişiler ve trafik yoğunluğundan kaynaklı kısa mesafeli de olsa gürültü patırtı sesine yolcular maruz kalmaktadır. 

Üstelik toplu taşıma araçlarının güzergah olarak şehir içinde dolaşması ve bitmek bilmeyen yolcu indirme ve bindirme çilesi. Diğer bir yandan ticari taksilerin çoğu zaman arabaya binen müşteriyi fazla kilometre yapmak için ve fazla ücret almak için müşteri gereğinden fazla gezdirmesi gibi nedenlerden kaynaklı uçak seyahati yapacak kişilerin bu hizmeti veren firmalardan talep ettiği havalimanı transfer hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. 

Bu ihtiyacı seyahat etmek isteyen tüm yolculara donanımlı, periyodik bakımları yapılmış konforunuzu düşünerek tasarlanmış özel araç filoları ile ve yine bu araçları kullanan müşteri psikoloji konusunda eğitim almış, müşteriye karşı güler yüzlü sempatik, trafik eğitiminde başarılı sürücüler aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Günümüz değişen dünya düzeninde böyle bir hizmet verilen ana hizmetin bir parçası gereği sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Bir hizmetin kalitesi o hizmetin verildiği misyon ve o doğrultuda izlenen vizyona göre şekillenmektedir. 

Kaliteyi ilke edinen, referans verecek derecede hizmeti olan bir firma şüphesiz tüm hizmetlerini gereğinden daha fazla yapmakla mükelleftir. Her hizmette olduğu gibi yolculuk hizmetinde profesyonel hizmet, profesyonel, eğitimli, insan odaklı bir ekip ile meydana 

gelmektedir. İyi bir hizmet alma düşüncesi insanlığın tarihi seyrine göre her zaman ihtiyaç duyun bir konu olmuştur. Kaliteli avalimanı transfer hizmeti de kalite anlayışı ile hizmet veren firma ve kuruluşlardan alınır. Ayrıntılı bilgi için http://www.airporttransferim.com.

Etiketler

05.02.2015 17:18:34
Geri Gel