Airport Transferim

İstanbul Alan Transfer

İstanbul Alan Transfer

     İstanbul’a geldiğinizde şehir içinde bir noktaya ulaşmak için ya da şehir içerisindeki herhangi bir noktadan havalimanına gitmek için özel araca ihtiyaç duyuyorsanız sizde Airport Transferim olarak bizi arayın size özel aracınızı hemen tahsis edelim. Yılların verdiği deneyim ile müşterilerine en iyi araçları tahsis eden ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Airport Transferim sayesinde sizde özel araç konforunu hissedin. İstanbul alan transfer hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz online olarak da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bizden alacağınız hizmetler ise şu şekilde;

    Özel transfer hizmeti
    Şoförlü araç tahsisi
    VIP transfer
    Paylaşımlı transfer hizmeti
    Havalimanı ve otel transferleri
    Kayak transfer
    Butik transfer
    Jet transfer fuar transfer vb.

    Bu hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken online olarak ya da telefon ile bizimle iletişime geçmek ve gerekli işlemleri yapmaktır.

    İstanbul alan transfer hizmetimizden yararlanırken hangi aracı istiyorsanız o aracı tahsis edebilirsiniz. Ayrıca araçlar içerisine istediğiniz özel donanımları koydurtabilirsiniz. TV, CD çalar, klima, mini buzdolabı vb. gibi tüm ekipmanlar araçlarımızda hazır olarak bekletilmektedir. Ayrıca araçlarımız size tahsis edilmeden önce iç ve dış temizliklerden geçmekte ve genel bakıma sokulmaktadır. Bu sayede aracınız size teslim edildikten sonra herhangi bir sorun yaşamdan kendinizi rahat hissederek seyahat etmeye devam edebilirsiniz.

    İstanbul alan transfer hizmetinden yararlandığınızda kaç kişi ile geleceğinizi bizi önceden bildirerek aracın ona göre hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Eğer yanınızda çocuklar varsa bunu belirtebilir ve araç içerisinde çocuk koltuklarının hazır olarak bekletilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunların dışındaki ihtiyaçlarınız içinde yine personellerimize bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra havalimanına geldiğinizde ise personellerimiz sizi karşılayarak araca kadar eşlik edecektir. Eğer şoförlü transfer hizmeti aldıysanız aracınızı deneyimli şoförler kullanacaktır.
  

 Airport Transferim sizlere her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır. Bu sayede sizde kendi bütçenize uygun transfer hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca alternatif ödeme yöntemleri ve farklı ödeme seçenekleri ile de ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sizde alan transfer hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

02.04.2015 10:26:29
Geri Gel