Airport Transferim

İstanbul Alan Transfer Hizmeti

İstanbul Alan Transfer Hizmeti

     İş ya da seyahat amaçlı olarak yolculuk yapacağınız zaman elinizin altında seçim yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında en hızlı ve en güvenli olanı ise hiç kuşkusuz havayolu firmalarıdır. Bu nedenle günümüzdeki çoğu kişi seyahat edeceği zaman uçakları tercih etmektedir. Eğer sizde uçakla İstanbul’a geldiyseniz ve şehir içerisinde gitmeniz gereken noktalar varsa size özel araçların tahsis edilebilmesi için Airport Transferim olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede size özel tahsis edilen aracınız ile şehir içerisinde yapmanız gereken tüm işlemleri daha kolay yapabilirsiniz.

    Sizlere sunulan İstanbul alan transfer hizmetinden yararlanabilmeniz için öncelikle bizi aramanız gerekiyor. Dilerseniz internet sitemizi ziyaret edebilir ve online olarak da tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak işlemlerinizi gerçekleştirirken aracınızın modelini seçebilir, araç içerisinde olması gerekenleri belirleyebilir, bizim hangi gün ve saat kaçta alan önünde olmamızı belirleyebilir ve bunlara benzer daha onlarca işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu işlemleri online olarak yapmak istemezseniz o zaman telefon aracılığı ile bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

    İstanbul alan transfer hizmetinden yararlandığınızda aracınızın modelini kendiniz belirlersiniz. Ayrıca araç içerisinde bulunmasını istediğiniz her şeyi bizlere bildirebilirsiniz. Bu sayede aracınız istekleriniz doğrultusunda hazırlanacaktır. Ayrıca aracınız kullanımınıza sunulmadan önce iç ve dış temizlikleri yapılmaktadır.

    İstanbul alan transfer hizmeti kapsamında sizlere sunulan hizmet doğrultusunda siz daha havaalanına gelmeden aracınız kapıda hazır olarak sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca aracı bulmanız zorlaşmasın diye üzerinde adınızın yazılı olduğu yaka kartına sahip personelimiz havalimanı çıkışında sizi bekliyor olacaktır. Bu sayede aracınızı kolayca bulabilir ve şehir içinde yolculuk etmeye başlayabilirsiniz.

    Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize aldıkları hizmetler için en uygun fiyatlar belirleniyor. Çeşitli ödeme yöntemleri sayesinde de bütçenizi zorlamadan vip transfer hizmeti alabiliyorsunuz. Üstelik lüks araçlarımızı dahi oldukça uygun fiyata kiralayabiliyorsunuz. Sizde alan transfer hizmeti almak isterseniz bizi arayabilir ve istediğiniz hizmetleri bizlere aktarabilirsiniz. Bu sayede siz daha havaalanına gelmeden aracınız hazır hale getirilecek ve sizi bekliyor olacaktır.

 

Etiketler

28.03.2015 11:20:28
Geri Gel