Airport Transferim

İstanbul Havaalanı Ulaşımına Ayrıcalıklı Çözüm

İstanbul Havaalanı Ulaşımına Ayrıcalıklı Çözüm

İstanbul'un tartışmasız en problemli yanı nüfus yoğunluğundan kaynaklanan trafiğidir. Trafik problemi İstanbulluların bağışıklık azandığı fakat diğer şehirlerden gelen ziyaretçileri zor durumda bırakan trafiğine çözüm olarak havaalanı transfer izmeti geliştirilmiştir. İstanbul birçok ticaret merkezini barındırdığından iş seyahatlerinin en çok gerçekleştiği şehirlerden biridir. 

Aynı zamanda turizmi ile de göz dolduran İstanbul tarihi ile kültürel zenginliği ile dünya çapında bir yere sahiptir. Hal böyle olunca, nüfus yoğunluğuna bağlı trafik ve otopark çözümü olarak transfer yapan firmalara başvurular da artmaktadır. Ayrıca organizasyon 

dâhilinde Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmeti de sağlanmaktadır. Atatürk Havalimanı'nın yükünü büyük ölçüde üzerine alan Sabiha Gökçen Havalimanı bu çeşit hizmet veren firmalara da ev sahipliği yapmaktadır.

 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmeti için birçok çeşit firma mevcut ama güvenilir ve bu işte uzmanlaşan kadrosu ve kalitesi ile adından söz ettirenlerden biri; http://www.airporttransferim.com kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma Atatürk Havalimanı'ndan da transfer hizmeti sağlamaktadır. Konferans ve kongrelerde özel lüks araçları ile Vip hizmet de sağlamakta olan firma turlar konusunda da yardımcı olabilmektedir. 

 Kısacası organizasyon konusunda konaklamadan, karşılamaya kadar birçok hizmeti bulabileceğiniz bir yer. Güvenilirliği nedir mi diyorsunuz. Şöyle özetleyelim IATA üyesi olan firma (Uluslararası Hava Taşımacılığı) aynı zamanda TÜRSAB Üyesidir. Turizm Bakanlığı’ndan aldığı başarı belgesi ile de başarısını büyük oranda kanıtlamıştır. 

 İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmeti dışında otel rezervasyonunuzu da yapabileceğiniz bir yerdir. Transfer hizmeti almak istiyorsanız telefondan da ulaşabilirsiniz. Minimum 8 saat önceden rezervasyon yapılması önerilmektedir. Havaalanı transfer hizmeti dışında kişiye özel transfer hizmeti, grup transferi ve liman transferi de mevcuttur. 

Organizasyon da misafirlerinizi nezih bir şekilde karşılamak için gerekli her türlü hizmeti vermektedir. Ayrıca bilet acenteciliği da yapıldığından otel transferleri dışında tur ve tatil konusunda aklınıza gelecek her şeyi almaktadır. Lüks araçları ile vip hizmet de gerçekleştiren firma organizasyon çözümleri konusunda kaliteyi daima üst seviyelerde tutmaktadır.

Etiketler

06.02.2015 17:22:26
Geri Gel