Airport Transferim

İster Sür, İster Sürdür

İster Sür, İster Sürdür

    Havaalanına indiğinizde sizi karşılayacak birinin olmaması, ortada kalacağınız anlamına gelmiyor. Öyle ki sizi, yakınlarınız kadar düşünen ve rahat etmeniz için her türlü olanağı sağlayan Airport Transferim ekibi, sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için var gücüyle uğraşıyor. Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama imkânları ile havaalanında perişan olmamanız için firma, size her türlü kolaylığı sağlıyor.
 

   Havaalanına indiğiniz anda, sizin ayağınıza kadar getirilen aracınız, size teslim edilerek hemen vakit kaybetmeden yola koyulmanız amaçlanıyor. Yurtdışında çalışıyorsanız veya vaktiniz kısıtlıysa zaman, sizin için bulunmaz bir nimet olacaktır. Hemen iniş yaptığınızda minibüs kiralama ekibi, size önceden belirttiğiniz minibüsü teslim edecektir. Eğer minibüsü kendiniz sürmek isterseniz bunu rezervasyon esnasında belirtmeniz gerekiyor. Aksi takdirde size şoförlü bir minibüs verilecek ve size sadece yolun keyfini çıkarmak kalacaktır. Sadece şehir içinde değil, şehir dışında da her türlü kolaylık sağlanarak minibüs kiralama hizmeti sunuluyor. 
  

 Öyle ki İstanbul’un neredeyse bütün ilçelerinde teslimat yapılabiliyor. Hal böyle olunca da minibüs kiralama hizmeti için bu transfer ekibinden başka uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi veren bir firma daha bulunmuyor. Kiralayacağınız minibüsler, son model araçlardır ve döşemeleri tamamen sizin rahatlığınız için tasarlanmıştır. Eğer minibüste bir şoför yardımı ile yolculuk yapacaksanız arka tarafa geçip ayağınızı uzatmanız, içten bile olmayacaktır. Minibüsler, son teknoloji güvenlik ve eğlence paketleri ile donatılmıştır. Böylece yolculuk esnasında ne sıkılma ne de üşüme, terleme gibi durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız.
  

 Araçları tek yön seçeneği ile kiralayabileceğiniz gibi, çift yön olarak da kiralayabilirsiniz. Çünkü gittiğiniz yerde kalacaksanız ve size araç lazım değilse, aracı verdiğiniz yerden bir gün belirterek tekrar teslim alabilirsiniz. Ancak bunu önceden firmaya iletmeniz ve minibüs kiralama hizmetinin sorunsuz şekilde tamamlanması için bir önlem alacaksınız. Öyle ki çift yönlü kiralamalar için biraz daha indirim uygulanacak ve uygun fiyatlar ile bu araçlarla yolculuk imkânı sağlanacak. Havaalanına indikten sonra ne yapacağım sıkıntısından kurtulun ve kendinizi bu profesyonel ekibin uzman çalışma stratejisine bırakın. Sadece ayaklarınızı uzatın ve gitmeniz gereken yeri bildirin.

 

Etiketler

15.03.2015 10:50:58
Geri Gel