Airport Transferim

Konforun Yeni Adı: Airport Transferim

Konforun Yeni Adı: Airport Transferim

Şahsi bir aracınız yoksa veya şahsi aracınız yolcularınızı taşımaya yetmiyorsa; yapmanız gereken en akıllıca çözüm, airport transferim ile ihtiyacınıza göre istediğiniz aracı kiralamak olacaktır. Bunun için rezervasyon işlemlerinizi kolay yoldan hallederek herhangi bir sıkıntı çıkmadan yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Havaalanına iniş yaptığınızda veya otelinizin önünden hiç yorulmadan istediğiniz yere gitmek için minibüs kiralama işlemlerini ya da diğer hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. 
 

   Son model araçlarımızla, konforu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Öyle ki rezervasyonunuzu çok kolay bir şekilde yaparak seyahat edeceğiniz günde herhangi bir mağduriyet yaşamadan seyahatinizi tamamlayacaksınız. Bunun için tek yön mü yoksa gidiş geliş mi servis istediğinizi belirtmelisiniz. Böylece kiraladığınız Vip Vito Transfer araçları, belirttiğiniz gün ve saatlerde sizi bekleyecek ve transfer işlemlerinizi tamamlayacaktır.

    Kiraladığınız araca biniş yapacağınız yeri seçmek için nereden kısmını doldurmanız gerekiyor. Bunun için buluşma noktaları, siz yazmaya başladıktan sonra belirecek ve size yardımcı olmak için bazı buluşma noktalarını gösterecektir. Bunlar arasından seçiminizi yaparak bu etabı tamamlayın. Daha sonra da nereye kısmını doldurarak yolculuğun hangi yöne olacağını ve dolayısıyla da nerede biteceğini seçmeniz gerekiyor. Bu kısmı da doldurduktan sonra tarih alanından yolculuğun yapılacağı tarih seçimini belirtmelisiniz. Tabii ki sadece tarihi değil, saati de seçerek buluşma tarihinde ve yerinde sorunsuz şekilde kiraladığınız Vip Vito Transfer aracı, sizi bekleyecektir.

    Aracınızın şoförlü ya da şoförsüz olma durumuna bağlı olarak karşılama seçeneğini işaretleyebilir veya işareti kaldırabilirsiniz. Bunun için sizi, havaalanından veya herhangi bir buluşma noktasından karşılamasını istediğiniz personeli seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak araç seçiminizi yapmalı ve otomobil, minibüs ya da otobüs seçeneklerinden birini işaretleyerek buluşma gününde aracınızın sizi beklemesini sağlayabilirsiniz. 

  

 Seçimleriniz sonucunda ne kadar bir fiyat çıktığınız üstteki sarı renkli bölgeden görebilirsiniz. Böylece hesabınızı yaparak finansal sıkıntılar yaşamamanız açısından ücret, açık ve net biçimde belirecektir. Sırasıyla tüm alanları doldurduktan sonra Vip Vito Transfer işlemini tamamlayarak satın al butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede sorunsuz rezervasyon ve satın alma işlemlerini kolayca gerçekleştirmiş olacaksınız. 

 

Etiketler

23.03.2015 11:23:35
Geri Gel