Airport Transferim

Konusunda Bir Numara Airport Transferim

Konusunda Bir Numara Airport Transferim

     İstanbul merkezli, taşımacılık ve turizm sektöründe öncü firma olarak müşterilerimize birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ışığında sağlam bir firma olarak faaliyetlerimizi geliştirdik. Daha iyi ve yeni projelerle misafirlerimiz için daha kaliteli hizmet vermek adına yolculuğumuza sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Çalışma alanlarımız arasında; diğer organize işlerini de üstlenmiş bulunmaktayız. Uçak bilet satışları, otel rezervasyonları, seminer ve toplantılarınız için uygun organizeler, şehir içi ve şehir dışı turları, kültür ve tatil turları, Hac-Umre organizasyonları, havalimanı transfer, Ar-Ge çalışmalarımız ve projelerimiz; ilgi alanlarımızı geniş ölçekte değerlendirmemizi sağladı.

    Taşımacılıkta, en iyi hizmetin adresi olmak birinci vazifemizdir. Her türlü gezi, organizasyon veya eğlence türü her çeşit hizmeti karşılayabileceğimiz gibi istekleriniz doğrultusunda organizasyon için tek bir bir çatı altında buluşmaktayız. Liman transferinden havalimanı transfer hizmetleri olarak da her ulaşımınızı kesintisiz sağlamaktayız. Grup seyahatleriniz için organizyonlarda dâhil konforlu ve kişi sayısına uygun araçlarımızı tahsis ediyoruz. 

    Araçlarımız 3+1 kapasiteli yolcularımız için en konforlu ve rahat yol seyirleri için uygun özellikli otomobillerde yolculuk yapmaktasınız. VIP Mercedesler Vito ile 3+2 koltuklu seyahatlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Sınırsız internet, müzik keyfi, buzdolabı, çay-kahve gibi servislerle güzel bir yolculuk planlayabilirsiniz. Minibüs olarak Sprinter hizmetinizde. Ses ve internet sistemlerinin yanında konforunu unutamayacaksınız. Ayrıca midibüs ve otobüslerimizde etkinlikleriniz için bir numaralı tercihiniz olacaktır.

    Bir bütün olarak değerlendirdiğimiz her işimizi öncelikli kişisel ve özel hizmet statüsünde değerlendirmekteyiz. Her misafirimiz bizim için özel ve önem arz etmektedir. Bu yöndeki plan ve projelerimizi gerekli titizlik ile uzman kadromuz ve takip mekanizmamız ile sağlamaktayız. Havalimanı transfer hizmetinde uzman kadromuz sizi karşılamakta, hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz noktaya sizi ulaştırmaktadır. Bunların yanında birinci sınıf konforu ve karşılanma hizmeti ile memnuniyetinizi sağlamayı hedeflemekteyiz.
  

  Sizin yolculuğunuz esnasında trafik, kalabalık, kargaşadan uzak, sakin, rahat ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. www.airporttransferim.com ailesi olarak misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız. Kişisel ihtiyaçlarınız için kişiye özel tahsis ettiğimiz transfer hizmetlerimiz ile yine bu yolculukta sizlere eşlik ediyoruz. Sağ salim, emniyetli, güvenilir ve konforlu yolculuk isteyenlerin tek adresi olmaktayız.

 

Etiketler

17.04.2015 17:50:11
Geri Gel