Airport Transferim

Lüks Ve Konforlu Havaalanı Transferi

Lüks Ve Konforlu Havaalanı Transferi

Farklı ülkelere ve farklı şehirlere havayolu ile yapılan seyahatler sonrasında esas mesele varacağımız şehirde gitmek istediğiniz yere nasıl gideceğiniz konusudur. İş seyahatlerinde karşı tarafın sizin için bir araç göndermesi mümkün olmayabilir. Bilmediğiniz bir şehirde konforsuz bir araçla gideceğiniz yere gitmek, özellikle İstanbul gibi bir şehirde son derece yıpratıcı olacaktır. Sevdiklerinizle geldiğiniz bu yabancı şehirde kısa bir tur atmak isteyebilir, şehri kısaca tanımak isteyebilirsiniz. Fakat bunun için nereden ve nasıl bir araç bulacaksınız. İşte tüm bu işlerde ki araç ihtiyacınızı Atatürk Havaalanı transfer hizmeti ile karşılayabilirsiniz.

    Atatürk Havaalanı’na gelmeden önce www.airporttransferim.com internet adresinden gerekli telefon numaraları ile arama yapabileceğiniz gibi, online olarak da araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz aracınızın özelliklerini siz belirlersiniz. Araç ile tek yön mü, yoksa çift yön mü hizmet alacaksınız, aracın sizi alacağı yer ve götüreceği yer neresi, tarihi ve saati belirlersiniz. Nasıl bir araç istediğinizi ve kişi sayısını da belirtirsiniz. Böylece alacağınız hizmetin maliyetine kadar öğrenmiş olursunuz. Ayrıca telefon ile yapacağınız görüşmelerde deneyimli personelimiz size istediğiniz tüm bilgileri vermekle yükümlüdür.

    Atatürk Havaalanı transfer hizmetinden kendiniz için ya da gelecek misafirleriniz için yararlanabilirsiniz. Belirttiğiniz özelliklere sahip aracınızı şoförlü ya da şoförsüz olarak kiralayabilirsiniz. Aracınız belirttiğiniz saatte ve noktada bekliyor olacaktır. Tek yönlü hizmet alıyorsanız, araç ile gideceğiniz noktaya vardığınızda görevli personel gelerek aracı sizden teslim alacaktır. Aracı çift yönlü kiraladıysanız gidiş-dönüş sonrası aracınızı teslim edebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeden havaalanına gidecekseniz aracınız sizi almak için bulunduğunuz yere gelecek ve sizi istediğiniz saatte Atatürk Havaalanına ulaştıracaktır.
 

   Atatürk Havaalanı transfer hizmeti için lüks ve geniş araç filomuzdaki her bir araç ayrı konfora ve özelliklere sahiptir. İhtiyacınıza uygun olarak otomobil, V.I.P. araçlar, minibüs, midibüs ya da otobüs kiralama imkânına sahipsiniz. Minibüs, midibüs ve otobüslerde sınırsız internet, buzdolabı, raflı dolaplar, müzik sistemleri ve daha pek çok özellikleri ile adeta konforlu bir oda gibidir. V.I.P araçlarımız Mercedes marka olup, düşünebileceğiniz her türlü konfora sahiptir. Misafirlerinizi karşılayabileceğiniz bu araçlar sayesinde sizin ve firmanızın prestiji artacaktır.

 

Etiketler

17.04.2015 17:50:10
Geri Gel