Airport Transferim

Minibüs Kiralama Bizim İşimiz

Minibüs Kiralama Bizim İşimiz

             Çok yoğun geçen iş hayatı; toplantılarla, anlaşmalarla, projelerle, fuar gezileri ve tanıtımları ile seminerlerle, kurslarla, hizmet içi eğitimlerle geçmektedir. İş hayatındaki tüm bu faaliyetlerde de sık sık yolculuklar yapmak gerekmekte olup, sürekli yurtiçi ve yurtdışı zorunlu seyahatler yapılabilmektedir. Bu yapılan iş seyahatları bazen yalnız olabildiği gibi toplu olarak da gerçekleşmektedir.

            Bu iş seyahatlarında sınırlı ve çok kısıtlı olan zamanı en etkin şekilde kullanmak, gideceğimiz noktaya zamanında problemsiz bir şekilde ulaşmak çok önemlidir. Özellikle havaalanında indikten sonra otopark, trafik çilesi, bilmediğimiz yollarda yer sormak ve doğru yolu bulmak için sarf ettiğimiz çaba bazen çok sıkıcı ve bunaltıcı olabilmektedir.

             Oysa artık günümüzde Minibüs kiralama konusunda profesyonel olarak hizmet veren ve sektöründe lider olan bir firma var. Dostlarınızla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla gideceğiniz adrese sıkıntısız bir şekilde zamanında, rahat ve konforlu bir yolculuk yaparak ulaşmanızı sağlayacak olan firma sizlere çok uygun fiyatlara bu hizmeti sunmaktadır.

             Son model ve lüks marka birçok aracı ile sadece minibüs kiralama olarak değil, makam arabası, minibüs, mitobüs, otobüs alanında da yolcu sayınıza göre faaliyet göstermekte; çay-kahve makinası, buzdolabı, dvd-vcd, TV, klima gibi donanıma sahip araçlarıyla konforu sizlere yaşatmaktadır. Minibüs kiralama işi profesyonel bir konu olup bu konuda amatör olarak faaliyet gösteren firmalarla çalışılarak risk almak ve sıkıntı yaşamak gününüzü sizlere zehir edebilmektedir.

             Her türlü; Düğün, nişan, iş gezisi, kültürel geziler, toplu davet ve yemekler, fuar-seminer gezileri gibi faaliyetlerinizde uzman, deneyimli personel ve güler yüzlü şoförlerle hizmet sunan firma sizlere çok keyifli sorunsuz yolculuklar geçirmeyi vaad etmektedir. Sizlerin prestijini de dostlarınıza ve iş arkadaşlarınıza karşı artıracak şekilde firma faaliyet göstermektedir.

             Her türlü ulaşım planlarınızda ve organizasyonlarınızda sizlerin yüzünü güldürmeyi amaç edinen firma; sizi ve yakınlarınızı aldığı saatten götüreceği yere kadar sürekli müşteri memnuniyeti ön planda olan vizyonu ile hep sizleri nasıl daha fazla memnun edeceğinin arayışı içerisin de olacaktır. http://www.airporttransferim.com'da da daha fazla detaylı bilgi alınması mümkündür.

Etiketler

26.02.2015 09:31:54
Geri Gel