Airport Transferim

Minibüs Kiralama Da Kalite Ve Güvenin Tek Adresi

Minibüs Kiralama Da Kalite Ve Güvenin Tek Adresi

Araç kiralama alanında hizmet veren firmamız, her türlü yeniliğe açık ve kendini kanıtlamış bir firma olarak görev yapmaktadır. Araç kiralama konusunda uzmanlaşmış olup, tüm çalışanları ile müşteri odaklı hizmet ağı oluşturmuştur. Sizin tüm araç kiralama isteklerinize olumlu yaklaşarak, sizin için çeşitli kampanyalar oluşturmuş ve bu kampanyaları da ekonomik fiyat politikası ile size sunmuştur. Araç kiralama konusunda özellikle minibüs kiralama hizmetini profesyonel olarak vermekte ve sizin iş hacminize katkı sağlamaktayız. 

    Düzenlemiş olduğunuz organizasyonlarda kullanabileceğiniz bu araç türü ile işinizi daha rahat halledebilecek ve ortaya çıkacak sorunları da en aza indirgemiş olacaksınız. Tüm araçlarımız kaliteli olup, son model olarak sizinle buluşmaktadır. Ayrıca araçlarımızın iç ve dış temizliği yapılarak size teslimatı gerçekleştirilir. Firmamız bu konuda hassas olup, sizin rahat etmeniz için her türlü hizmeti düşünerek hareket etmektedir.

    Firmamızdan araç kiralama yapmak istediğinizde, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi alabilir ve isterseniz aracınızı bulunduğunuz yere kadar teslimat işlemi de tarafımızdan gerçekleştirilir. Tüm bu hizmetler ekonomik fiyat ile sunulmakta olup, müşteri memnuniyeti çalışma ilkelerimiz arasında yer almaktadır. 
    Tüm çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermekte olup, herhangi bir olumsuzluk durumunda kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Araç kiralama konusunda isterseniz size şoför de tayin edilir. Özellikle minibüs kiralama yapacak iseniz, şoför temini de gerçekleştirilir. İstediğiniz gün sayısı kadar araç kiralama yapabilirsiniz.

    Firmamız ile ilgili bilgilere ulaşmak ve araçlarımızı inceleyerek fiyat bilgisine ulaşmak isterseniz http://www.airporttransferim.com web sitemizi inceleyebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm araçları görüntüleyebildiğiniz gibi, minibüsleri de görüntüleyebilir ve kararınızı verdikten sonra minibüs kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

    Hizmetlerimiz profesyonel olarak verilmekte ve tüm çalışanlarımıza müşteri memnuniyeti eğitimi belirli aralıkta verilmektedir. Araç kiralama konusunda güven ve memnuniyeti bulabileceğiniz tek adres olarak görev yaptığımız için, vizyon ve misyonumuz memnuniyet ilkesi üzerine kurulmuştur. Ayrıca fiyat açısından, ekonomik bütçe kavramını seçmemiz sayesinde bu durum müşteri kitlemizin gelişmesini ve büyümesini sağlamıştır. 

 

Etiketler

05.04.2015 09:27:12
Geri Gel