Airport Transferim

Minibüs Kiralamada Güzel Hizmet

Minibüs Kiralamada Güzel Hizmet

            Havalimanları genelde şehir merkezlerine uzak kısımlarda yer almaktadır. Hava yolu ile bir yerden bir yere gitmeye karar veren bir kişi indiği havalimanında gitmek istediği yer genelde uzak olduğundan araç kiralama ihtiyacı duymaktadır. Bu şekilde doğan ihtiyacı fark eden yatırımcılar bu sektöre yaptığı yatırımlarla varlığını ve sürekliliğini devam ettirebilir. Bu yatırımlar, teknolojik yenilikleri takip ederek işine gösterdiği saygı ile şirketin sürekliliğini sağlayabilir. Havalimanından inen bir yolcu için gelişmiş şehirlerde toplu taşıma olabilir, ancak bu seferde yorgunluğu ve şehir trafik stresi ile karşılaşan kişi bu şekilde ayrıca yorulmaktadır.

            Yatırımcılar bu ihtiyaç ile otomobil, otobüs, midibüs ve minibüs kiralama gibi birçok alternatif ile hizmet vermektedir. Bu şekilde hizmet veren birçok firma mevcut olup bunlardan biri olan firmanın http://www.airporttransferim.com/ adresinde gerekli tüm bilgelere ulaşılabilmekteyiz. Bu firmalarda araç isteyen kişinin ihtiyacına ve talebine göre havalimanında araç şoförlü ya da kendi kullanması üzerine hazır bekletilmektedir. Firmanın prensibi yolcu beklemez beklenir sloganı ile hareket ettiğinden kesinlikle her hangi bir sorun ile karşılaşmasına müsaade edilmemektedir.

             Toplu transferler için minibüs kiralama hizmeti ile gruplar için araç hizmeti de verilmektedir. Eğer otomobil ihtiyacınız var ise otomobil özellikleri, deri döşeme koltuklar, hız sabitleyici, çalar hafızalı elektrikli koltuklar, start stop özelliği, tam oto klima, tam oto vites gibi özellikleri ile hizmet vermektedir. Eğer Vito ihtiyacınız var ise, 3 + 2 koltuk, sınırsız internet hizmeti, dvd player, ses müzik sistemi, buzdolabı, gps, klima, tv uydudan canlı, çay – kahve makinesi, mikrofon, deri koltuk gibi özellikleri ile hizmet vermektedir.

             Midibüs ihtiyacınız var ise, 31 + 1, 27 + 1, yolcu kapasiteli araçlar ve bu araçların içerisinde bulunan, klima, sınırsız internet, buzdolabı, raflı dolap, mikrofon gibi özellikleri ile 5 farklı araç tipi ile hizmet vermektedir. Otobüste ise travego ile hizmet verilmekte olup araç özellikleri şunlardır. Klima, raflı tavan, dvd, buzdolabı, ses sistemi, sınırsız internet, çay – kahve makinesi ve yolcu kapasitesi kadar bagaj hacmi ile keyifli yolculuk imkânı sunulmaktadır.

            Minibüs kiralama ihtiyacı olan biri için sprinter 13 + 1 ve 16 + 1 kapasiteli araçlar ile hizmet verilmektedir. Araç konforlu olup içerisinde sınırsız internet, ses sitemi, klima, buzdolabı bulunmaktadır. Bütün bu hizmetlerin tek bir amacı var tatil planlaması yapmış olabilir ya da iş ile ilgili gitmiş olabilirsiniz, varmış olduğunuz havalimanından sizi ya da grubunuzu havalimanından alarak dilediğiniz yere dilediğiniz saatte size zahmet vermeden konforlu araçlar ile transferinizi gerçekleştirmektir. Buna örnek olarak bildiğiniz gibi Türkiye’ nin en önemli şehri olan İstanbul da yer alan Sabiha gökçen havalimanı şehir merkezine olan uzaklığı oldukça fazladır.

            Eğere toplu taşıma kullanılmak isteniyorsa bu yolcu için hem zahmetli bir yolculuk olurken hem de zaman olarak gecikmeler yaşanabilir. Bu neden ile yolcu ve yolcular ya taksi tercih etmeli ya da bu şekilde hizmet veren firmaların hizmetlerin yararlanmaktadırlar. Bu kadar zahmet içerisinde yolculuk etmememiz için bizlere hizmet veren firmaların kaliteli ve konforlu araçları ile dilediğimiz yere yorucu bir yolculuk çekmeden varabilmekteyiz. Bizler için hizmet veren firmanın sitesinden gerekli tüm bilgileri görebilmekteyiz. Ayrıca bizler için daha iyi bilgi vermek adına iletişim bilgileri de yer alırken aklıma takılan her soruyu sorup cevap alabiliriz. Özellikle toplu gezi, tur ve iş gezilerinde bu şekilde transfer araçlarını kullanmak bizlere zaman kandırmaktadır. 

Etiketler

23.01.2015 09:41:15
Geri Gel