Airport Transferim

Nezih Transfer Hizmetinin Huzurunu Yaşamak Hakkınız

Nezih Transfer Hizmetinin Huzurunu Yaşamak Hakkınız

            Çalışma hayatının yoğunluğu ve sık sık seyahat gerektirmesi özellikle alanlara ulaşımdaki detaylar bazen çok zorlayıcı ve yorucu olabilmektedir. Sizin yerinize bu zorlukları üstlenmeye hazır bir firma size nezih bir hizmet sunsa işleriniz daha kolay olabilir. Bu konu http://www.airporttransferim.com/ en büyük tecrübemizdir dercesine hizmetinde kaliteden asla ödün vermez.

            Atatürk Havaalanı Transfer için sekiz saat önceden rezervasyon yaptırdığınızda ve size gelmesini istediğiniz aracın tüm detaylarını bildirdiğinizde isteklerinizi kusursuz yerine getiren firma filosunda yaşlı araba asla bulundurmaması ile ün salmıştır. Öyle ki transfer yapılacak misafir deri araç içinin deri rengini veya yolda giderken toplantı yapmayı düşünüyor ise ona uygun ortam sağlanmasını dahi isteyebilir ve derhal bu isteği yerine getirilir. Filoda otobüs, jeep, midibüs ve lüks oto olmak üzere her tarz ve kullanım için araçlar mevcuttur. Çocuklu seyahat gerekiyor ise bu detayı bildirdiğinizde firma çocuk koltuklu araba göndermektedir.

            Atatürk Havaalanı Transfer için gidiş ve dönüş bilgileriniz rezervasyonunuzda mutlaka vermelisiniz sizi dönüşte alanda karşılayan kişi asla uçuş rötarlarınızdan dolayı size alanda bekletmez tam dakik olarak transfer için karşılanırsınız. Çünkü firma 7/24 alanda bir elemanını bulundurmakta ve uçuşlar hakkında anında genel merkeze bilgi geçilmektedir. Eğer bekleme süresi yarım saati geçer ise bu fiyata yansıtılmakta olup; otopark ücreti fiyata dâhildir.

            Atatürk Havaalanı Transfer için eğer ülkeye ilke kez gelen bir misafir ise eğitimli transformen ülke hakkında bilgiler anlatır. Misafirin sorularına doğru ve doyurucu cevap verebilecek bilgi ve donanıma sahiptir. Ayrıca misafirin geldiği ülke hakkında tarihini, kültürünü ve yemeklerini anlatır. Misafire hizmet sonsuz kalitede ve kendileri ne ister ise bazen sadece etrafı seyretmeyi tercih eden hiçbir izah istemeyen misafire hafifi müzik çalınarak sakin ortamda seyahati sağlanır. Bu servis te iptal işlemi Anadolu yakası için 3 saat Avrupa yakası için 2 saat önce olma mecburiyeti vardır.

            Tüm bu hizmetten yaralanmak için internetten veya direk telefon ile firmaya ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bu hizmet bir kez kullanıldığında rahatlığı ve kusursuzluğu devamlı tercih edilmesini de sağlamaktadır. Mutlaka tavsiye edeceğiniz fikrinden firma çok emin ve reklamımızı kullanıcılarımız yapmaktadır diye beyan vermektedirler.

Etiketler

25.02.2015 10:31:18
Geri Gel