Airport Transferim

Otobüs Kiralamada Deneyim Çok Önemlidir

Otobüs Kiralamada Deneyim Çok Önemlidir

             Özel günlerimizde; Nişan, düğün, toplu yemek, geziler, iş gezileri, toplantı ve fuar gezileri, seminerler için toplu yolculuk yapma durumlarınızda yolculuğunuzun en iyi şekilde sıkıntısız geçmesi için yolcu transfer işinde profesyonel firmalardan destek almanız gerekmektedir. Bu alanda faaliyet gösteren bazı firmalar olmakla birlikte; İşini yaparken, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yılların verdiği tecrübe ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden çok az firma vardır.

             Bu alanda hizmet veren ve lider firma olma özelliğini sürdüren sektörün öncü firması; 50'ye yakın araç filosu ile müşterilerine örnek seviyede hizmet sunmaktadır. Her türlü özel gününüzde sizi ve sevdiklerinizi istediğiniz yerden alarak kısa süre içerisinde gitmek istediğiniz adrese konforlu bir yolculuk yaparak ulaşmanızı sağlayan firma sizi; trafik, park yeri, adres sorma gibi sıkıntılardan kurtarmaktadır.

             Aynı şekilde toplu yolculuklarınızda; fuar, iş gezileri, seminer, düğün, nişan törenleri gibi faaliyetlerde de konforlu ve rahat yolculuk yapmanız için firma kaliteli hizmet sunmaktadır. Toplu yolculuklarınız da otobüs kiralama, konusunda sizlere destek olan firma; çok donanımlı lüks yeni model otobüslerle sizlere hizmet sunmaktadır. Otobüsler; Klima, dvd-vcd player, raflı tavan, buzdolabı, ses sistemi, sınırsız internet, çay kahve makinası, mikrofon ve yolcu kapasitesi kadar bagaj gibi imkânlara sahip olup yolcularına, dinlendirici, huzurlu, rahat ve aşırı konforlu yolculuk yapma imkânı tanımaktadır.

              Otobüs kiralama işi profesyonel firmalardan yapılması, sizlerin yolculuklarının hem güvenlik açısından hem de zamanlama açısından emniyette olmasını sağlayacaktır. Güvenilir olmayan firmalarla çalışmanız, kötü sürprizlerle karşılaşmanıza neden olacaktır. Ayrıca toplu olarak gerçekleştireceğiniz faaliyetlerde otobüs kiralama yöntemi dışında ulaşım sağlamayı düşündüğünüzde yani herkesin kendi şahsi aracıyla yolculuk yapmasını planladığınızda çok büyük bir kopukluk olacak, özellikle büyükşehirlerin trafiğinde herkes birbirinden ayrılmak zorunda kalacak ve zamanında etkinlik yapılacak mekâna yetişilmesi çok zor olacaktır.

            Firma sadece otobüs kiralama noktasında değil, otomobil, minibüs, vito, midibüs kiralama alanında da hizmet vermektedir. Tüm araçlar lüks ve yeni model olup oldukça donanımlıdır. Hizmetlerle ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz http://www.airporttransferim.com/'dur.

Etiketler

24.02.2015 09:42:33
Geri Gel