Airport Transferim

Otobüs Kiralamada Size Özel Hizmet İmkanı

Otobüs Kiralamada Size Özel Hizmet İmkanı

Araç kiralama konusunda uzman ve geçmişten gelen tecrübesi ile hizmet veren firmamız, müşterilerimizin rahatını ve güvenliğini düşünmekte ve daima müşteri odaklı çözümler üretmektedir. Geçmiş tecrübe ve birikimlerimizi müşterilerimiz ile paylaşarak, onların kaliteli hizmetten yararlanmalarını sağlamak adına çeşitli hizmetleri bir araya getirmiş bulunmaktayız.

     Araç kiralama konusunda profesyonel iş hizmetinin yanında, havaalanı transfer, vip transfer konularında da siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü öneri ve görüşleriniz için kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Araç kiralama konusunda hizmet veren firmamız, aynı zamanda otobüs kiralama hizmetini de vermektedir. Kiraladığımız otobüsler son model olarak size sunulmakta olup, otobüslerin içerisi rahat ve temiz olarak size verilmektedir.

     Eğer isterseniz şoför temini de firmamız tarafından yapılmakta ve otobüs adresinize kadar teslim edilmektedir. Kurumsal olarak verilen bu hizmet size ekonomik fiyat politikası ile sunulmaktadır. Kiralamayı istediğiniz gün sayısınca yapabilmektesiniz. Özel turlarınız veya farklı organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz otobüsler görsel olarak ve kalite olarak son model olup, rahat etmenize ve hızlı ulaşım yapmanıza olanak sunacaktır. Firmamız otobüs kiralama konusunda uzman olmakla beraber, bu işi geçmişten geleceğe doğru yapmakta ve daima yenilikçi bir rol üstelenmektedir.
  

  Çalışma kadromuz profesyonel çalışanlardan oluşmakla beraber, müşteri memnuniyet eğitimi belirli aralıklarda verilmekte ve kaliteli hizmet anlayışı benimsenmektedir. Otobüs kiralama yapmak istediğinizde firmamızın kurumsal müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Daha sonra kiralamak istediğiniz otobüsü belirtmeniz yeterli olacaktır. Otobüsünüz size eğer uygun görürseniz şoförlü olarak size teslim edilmektedir. Otobüslerimiz konforlu olup, içi geniş ve temiz olarak size teslim edilmektedir. Kiralama süresi bittikten sonra adresinizden otobüsler teslim alınmaktadır. 

    Tüm bu işlemler sizin memnuniyetiniz içerisinde hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmektedir. Özellikle müşteri memnuniyetimiz önceliğimiz olup, size bu anlayış içerisinde hizmet sunulmaktadır. Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgilere ulaşmak için http://www.airporttransferim.com adresini ziyaret edebilir ve araçlar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal ve VIP hizmetlerimizi görebilir ve size özel sunulan hizmetlerimiz hakkında da bilgiler edinebilirsiniz.

 

Etiketler

17.03.2015 10:34:36
Geri Gel