Airport Transferim

Prestijiniz Yolculuklarınızda Yanınızda Olsun

Prestijiniz Yolculuklarınızda Yanınızda Olsun

            Çok önemli bir iş adamı mısınız? Çok önemli bir devlet görevlisi misiniz? Yâda kendinize önem veren biri misiniz? Yaşamınız boyunca en önemli amacınız standartlarınız ve klasınızı her an her saniye her yerde korumak mı? Eğer bu sorulara cevabınız evet ise artık bunların hepsi mümkün.

            Çok önemli bir seyahate çıkacaksınız ve gideceğiniz yerde sizi aldıracak veya sizin özel ulaşım işlerinizle ilgilenecek birilerini mi arıyorsunuz. İşte bunun için tamda doğru yerdesiniz. Sizi Mercedes’in büyülü serisi olan Vito ile daha önce yaşamadığınız bir seyahat deneyimi yaşatacağız.

            Havaalanında sizi Vip Vito ile karşılayacak ve seyahatiniz boyunca size menzilli özel bir araçla seyahatinizi sürdüreceksiniz. Vip Vito transfer hizmeti bütün önemli iş adamları veya insanların kullandığı ve havaalanlarından çıktıktan sonra bütün seyahati boyunca kullandıkları ve yararlandıkları bir hizmettir.

            Vip Vito her şeyden önce dünya otomobil devi ve otomobil piyasasının bir numarası Mercedes kalite ve güvencesini size sunmakta. Bütün bunların yanı sıra yeniden tasarım edilmiş ve ihtiyacınız olacak her şey düşünülmüş ve Vip haline getirilmiş Vito’lar ile benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.

            Deri ve konforlu koltuklarla döşenmiş içyapısında kişisel olarak ihtiyaç duyacağınız soğutma işlemleri için son teknoloji sahibi bir buzdolabı, seyahatiniz boyunca can sıkıntınızı gidermenizi sağlayacak özel üretim televizyonlar, aracın içyapısına donatılmış olan yüksek ve son kalite ışık sistemi araca şıklık katmıştır.

            Yine aracın içerisine döşenmiş olan yüksek teknoloji ürünü hoparlörler ve en önemlisi rahat oturmanızı bozmayacak şekilde dekore edilmiş geniş iç hacmiyle Vip Vito transfer size kendinizi evinizde gibi hissettirecek ve evinizden çok uzakta olduğunuzu unutacaksınız.

            Hızlı iletişim için tercih edebileceğiniz iletişim bilgilerine www.airporttransferim.com sitesi üzerinden ulaşabilir, rezervasyon işlemlerinizi müşteri temsilcilerimiz eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.
           
            Hak ettiğiniz ve alıştığınız kaliteden seyahatiniz boyunca ödün vermek zorunda değil aksine bütün alıştığınız kalite standartlarına sizinle birlikte seyahat boyunca yanınızda hissedeceksiniz. Özel film uygulanmış camları ile gizli tutulması gereken ziyaretleri veya toplantıları sağlayabilir ve kendinizi soyutlayabilirsiniz.

            Sizin için düzenlenip revize edilmiş bu yeni araç konsepti içerisine misafir olduğunuz ülkelerde erişmenin mutluluğu ve hazzıyla seyahat esnasında yorulmak artık mazide yerini almış durumda. En önemli vizyonumuz olan sizin memnuniyetiniz ve rahatınız. Ve her zamanda sizin memnuniyet, rahat ve kalitenizi üst düzeyde tutmak için imkânların hepsini sonuna kadar seferber edecek ve seyahatiniz sırasında en ufak bir şikâyet yağamayacağınızın garantisini veriyoruz.

            Kendine değer veren ve bu benzersiz deneyimi ve rahatlığı yaşamak isteyen müşterilerimize biz onların kendilerine verdiğinden daha fazla değer veriyoruz. Asla tek bir olumsuz görüş duymadık bundan sonrada duymak istemiyoruz ve bu amaçlada siz müşterilerimize hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

            Bu eşsiz deneyimi ve kaliteye ek olarak mercedes kalitesini birlikte bir sinerji halinde yaşayabilmek sizin elinizde. Kendinize hak ettiğiniz değeri gösterin ve gittiğiniz seyehatler yorgunluklar ve rahatsızlıklar yüzünden zehir olmasın. Biz Vip Vito transfer hizmetimizle sizin her türlü ihtiyacınızı anında ortadan kaldırıyor ve size sadece unutulmaz dakikaların ve rahatlığın keyfini yaşamayı vaad ediyoruz.

            Şimdiye kadar edindiğiniz deneyimlerin hepsini unutun. Rahatsız yolculuklar bitti. Yapacağınız seyehatler artık eskisi gibi çile olarak devam etmeyecek. Siz müşterilerimize havaalanından tekrar havaalanına kadar üst düzey insanlar olduğunuzu bilerek ve hayatınızı bu seviyede tutarak yaşamanıza olanak sağlıyoruz.

            Size sizden daha fazla saygı duyuyor ve rahatınız için her türlü taşın altına elimizi koyuyoruz. Unutmayın ki şirket prensibi gereğince sizin memnuniyetiniz ve rahatınız şirket memnuniyeti ve rahatı anlamına gelmektedir. Size sadece keyifli dakikaların keyfini sürmek ve bu konforun içine kendinizi bırakmak kalıyor.

Etiketler

19.01.2015 09:03:03
Geri Gel