Airport Transferim

Rahat Ulaşım İçin Vip Transfer

Rahat Ulaşım İçin Vip Transfer

İnsanlar genelde bir yerden bir yere seyahat etmek için otobüs yerine uçak ile seyahat etmeyi tercih ederler. Günümüzde uçak hem zamandan hem de yoldan tasarruf anlamına gelmektedir. Uçakta seyahat etmek konforlu ve güvenlidir. Fakat asıl sorun uçaktan indiğinizde başlamaktadır. Uçaktan indiğinizde gideceğiniz yere konforlu bir şekilde gitmek çok önemlidir. Öbür türlü yolculuğun getirdiği yorgunluğun iki katını çekmeniz söz konusu olabilir.

    Rahat bir şekilde gideceğiniz yere varmanızı sağlayacak için en iyi adres Vip Transfer hizmetidir. Vip Transfer' in yolcular için çeşitli hizmetleri bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları; Havaalanı transferi, kişiye özel transfer, liman transferi ve grup transferidir. Havaalanı transferi hizmetini aldığınızda uzman ekip ile karşılanarak park yeri, otopark stresi ve yorgunluk gideceğiniz yere kolaylıkla ulaşımınız sağlanmaktadır. Kişiye özel transferde ise evinizden, iş yerinizde veya otelinizden özel araçlarla alınarak gündüz veya gece programınıza rahatlıkla ulaştırılırsınız. Bu şekilde zamandan kazanarak stressiz bir şekilde gideceğiniz yere kadar bırakılabilirsiniz. Liman transferinde ise limandan havaalanına veya havaalanından limana rahat bir şekilde seyahat etmeniz sağlanır.

    Firmanın sahip olduğu olanaklar arasında araçlarının kaliteli olması da önemli bir etkendir. Vip Transfer şirketi otomobil, vitro, minibüs, midibüs ve otobüs gibi araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Belirlenen araçlarla gideceğiniz yere kadar size eşlik edilmektedir. Bunun yanı sıra Atatürk Havalimanı'ndan hizmet alırken aracınızın şoförlü veya şoförsüz olmasını belirleyebilmektesiniz.

    Firmanın sunduğu bir diğer olanak ise online işlem yapılabilirliğidir. İşlemlerinizi online olarak rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm işlemlerinizi müşteri temsilcileriyle görüşerek halletme olanağı da tanınmaktadır. 
  

 Şahinoğlu Turizm markası 1997 yılında turizm sektöründe taşımacılık ve ticaret hayatına başlamasıyla birlikte geniş kapsamlı çalışan bir gruptur. İstanbul merkezli Şahinoğlu Grup; Transfer ve turizm taşımacılığı, uçak bileti satışı, vize işlemleri, şehirlerarası taşımacılık, medikal malzeme üretimi ve ar-ge gibi birçok ticari faaliyeti halen devam ettirmektedir. 17 yıllık bir deneyime sahip olan Vip Transfer şirketi müşterilerin konforlu ve güvenli bir şekilde gideceği yere ulaştırmayı hedef edinmiştir. Daha fazla bilgi edinmek için http://www.airporttransferim.com/ adresinde bilgi edinebilirsiniz.

 

Etiketler

18.04.2015 17:37:28
Geri Gel