Airport Transferim

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI TRANSFER

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI TRANSFER

            Evet, uçak yolculuklarının bir parçası olan havaalanı transfer işlemleridir. O kadarda önemli mi diye düşünüyorsanız hemen açıklık getirelim evet hatta sandığınızdan çok daha önemli ve konforlu bir ulaşımdır. Çünkü saatler süren bir yolcululuğun ardından birde havaalanından gideceğiniz noktaya nasıl varacağınızı düşünmek tahmininizden kat ve kat ulaşım araçlarını mı tercih etmek otobüs yada taksilerle mi gitmek yada toplu taşıma araçlarıyla kaç saat süreceğini bilmediğiniz bir yolculuk şeyliyle mi seyahat etmek istersiniz. Yada tüm bu saydıklarımı bir kenara bırakıp önceden ayarladığınız bir transfer şirketinin aracı ile alandan çıktığınız andan itibaren sizi bekleyen özel aracınız ile güvenli ve konforlu bir biçimde yolculuğu gerçekleştirmek mi?

             Hava alanlarında bu alanda birden fazla firma faaliyet göstermektedir. Ancak birçoğu da bu işi yapmış olmak için yapmayı tercih eden firmalardır. Önceden iletişime geçmiş olmanıza rağmen rezervasyonunuza rağmen aracınızın hazır olmadığını görmek yapmış olduğunuz yorucu bir yolculuğun ardından sinirlerinizin daha fazla bozmaktan başka hiç bir işe yaramayacaktır.

             Sabiha gökçen hava alanı transfer firması ile bu olabilecek riskleri sıfıra yakın bir orana indirmek hatta neredeyse bu riski ortadan kaldırmak sizin elinizde. Çünkü firma ile iletişime geçip uçuş bilgilerinizi verdiğinize andan itibaren aracınızın hazır olduğunu kesinlikle bilmelisiniz. Her türlü rötar yada gecikme durumuna karşı hazırlıklı olan Sabiha gökçen hava alanı transfer firması çalışanları tarafından sizin uçağınız ile ilgili olarak bilgileri uçuş panonuzdan havaalanı yöneticileri tarafından paylaşıldığı andan itibaren saniye saniye an ve an takip edilebilmektedir. Amaç sizi bekletmek değil sizi bekliyor olmaktadır.

            Bu anlayışla hizmetlerine devam eden bu firma uzun yıllardır hava alanı transfer sektöründe olduğundan edinmiş olduğu tecrübe piyasadaki birçok firmaya göre daha fazladır ve tecrübe bazen her şeyden daha kıymetlidir. Ayrıca müşterilerine ilk anda güven duygusunu aşılayan olgu da tecrübe olgusudur. Düzenli olarak bakımları yapılan, hijyenik ve aynı zamanda konforlu araçlarla transferinizin gerçekleştiği gibi işine hakim ve tecrübeli şoförler tarafından araç kullanılmaktadır. Yolculuğunuzun önce firmanın iletişim bilgileri kısmından günün her saati arayabileceğiniz müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz takdirde onlara sormak istediğiniz kafanızdaki tüm soruları yöneltebilir aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan transfer aracınızın ayarlanmasını isteyebilirsiniz.

            Uçağınızın kalkış ve iniş saatlerini bitirdikten sonra sizin bilginiz dahilinde sizinle paylaşılacak olan nerde ve kimin sizi bekleyeceği bilgilerini de not edip yolculuk sırasında yanınıza almanızda da fayda var. Çünkü Sabiha gökçen hava alanı transfer işleminizi gerçekleştirecek olan şoförün adını ve iletişim bilgilerini biliyor olmanız havaalanı çıkışında sizin herhangi bir sorunla yada kargaşayla karşılaşmamanıza engel olacaktır. Birbirinizi kolayca ve rahat bir şekilde bulabilmek için bu detaylar çok önemlidir. Son derece yollara hakim, prezantabl ve güler yüzlü şoförleri ile sizlere hizmet vermeye devam eden firma, düzenli olarak bakımları ve temizliği yapılmış olan araçları ile kusursuz bir hizmet sunabilmek için siz değerli müşterilerine üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. Güvenli ve konforlu bir transfer sürece yaşamak için doğru adreste olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Transfer süreci ne kadar kısa bir süreç olsa da çok önemlidir.

            Transferinizi gerçekleştirecek olan firmayı seçerken dikkat edeceğiniz husus elbette ki tecrübesi ile birlikte referanslarını da incelemeniz firma seçerken sizi etkileyecek önemli hususlardan bir tanesi olmalıdır.Ne kadar güçlü referansları var ise bu işte o kadar başarı sahibi olmuşlardır demektedir.Araçların hangi sıklıkla yenilendiklerini,eski mi yoksa yeni araçlar kullandıkları vb gibi birçok etkenler sizin karar vermenizi etkileyecektir.Bu bağlamda faaliyet gösteren firmalar arasında seçiminizi size uygun yönde kullanabiliyor olmanız ise içinizi de rahatlatıp rahat bir seyahat keyfi verecektir.Bilgi almak ve hizmetleri tanımak için www.airporttransferim.com sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

12.01.2015 09:49:01
Geri Gel