Airport Transferim

Şahinoğlu Group İle Seyahatlerinizin Konforlu Geçmesini Sağlayın

Şahinoğlu Group İle Seyahatlerinizin Konforlu Geçmesini Sağlayın

Şahinoğlu Group İle Seyahatlerinizin Konforlu Geçmesini Sağlayın

Firmamız yaklaşık 20 yıldır sürdürmekte olduğu turizm sektörü taşımacılık bölümündeki faaliyetlerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan alt yapıya ve tecrübeye sahiptir. Alan transferlerinin yanında çeşitli etkinlikler için kullanabileceğiniz kişiye özel transfer hizmetimiz ya da toplu organizasyonlar için faydalanabileceğiniz grup transferi gibi hizmetlerimiz her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir. Otobüs kiralama hizmeti de toplu organizasyonlarınız için yararlanmak isteyebileceğiniz hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Otobüs kiralama servisimiz toplu organizasyonlarda oldukça faydalı ve konforlu bir ulaşım imkânı sağlar. Konuklarınızın ulaşması gereken yerlere zamanında ve konfor içinde erişmeleri için yapılabilecek en doğru seçim olacaktır. Otobüslerimiz 48 kişilik kapasitesi, koltuk sayısı kadar bagaj alanı, çay kahve makinesi ve sınırsız internet gibi oldukça iyi imkânlar sağlamaktadır. Ayrıca klima raflı tavan, dvd ve vcd player, buzdolabı, ses sistemi ve iletişim kullanmak için kullanacağınız mikrofon bulundurması gibi özellikleri ile kalabalık grupları sorun çıkmadan uygun bir şekilde, konforlu bir ortamda transfer edebilmeyi sağlar. Bu olanakları sağlamasına rağmen kişi başı maliyeti oldukça düşük bir seviyede tuttuğu için verimli bir hizmettir.

Otobüs kiralama hizmetinden yararlanmaya karar verdiyseniz iletişim telefonlarımızı kullanarak bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz  http://www.airporttransferim.com/ web sitemizdeki diğer sayfalarda vermekte olduğumuz farklı hizmetler hakkında bilgi edinebilir ve İstanbul için vermekte olduğumuz yolcu transferi hizmetlerimizden uygun koşullar ile yararlanabilirsiniz.

Etiketler

28.04.2015 17:34:54
Geri Gel