Airport Transferim

Şahinoğlu Group: Kaliteli Alan Transfer Hizmeti

Şahinoğlu Group: Kaliteli Alan Transfer Hizmeti

            Hepimiz zaman zaman tatil ya da iş gibi sebeplerle yolculuk ederiz. Sık seyahat eden ve bu konuda deneyimli olan kişiler ise yolculuğun en zor ve zahmetli kısmının konaklayacağımız ya da işimiz için ulaşmamız gereken adrese ulaşmak olduğunu bilirler. Yanımızda misafirlerimiz, çocuklarımız, bagajlarımız ya da evcil hayvanlarımızın bulunması halinde ise bu durum içinden çıkılması oldukça zor olan bir probleme dönüşebilir. Özellikle hakkında az bilgimiz olan bir bölgeyi ziyaret ediyorsak bu karşılaşacağımız sorunların daha da büyümesine yol açabilir.

            Gideceğimiz adrese ulaşım için uygun aracı bulmak, adresi bulmak, bunu uygun bir sürede gerçekleştirmek karşılaşacağımız problemlerin en başında yer alanlar olacaktır. Bu iş için katlanmak zorunda kalacağımız maliyet ise kimi durumlarda yolculuk için ödediğimiz ücreti bile aşacaktır. Bununla beraber sorunları gözümüzde büyütüp seyahatimizi iptal etmemiz ya da seyahat sırasında yaşayacağımız sıkıntılarla kendimizi üzmemiz için bir sebep bulunmamakta. Profesyonel alan transfer hizmetini değerlendirme yoluna giderek yolculuğun sıkıntılı bölümünü rahatlık içinde tamamlayabiliriz.

             Şahinoğlu Group alan transfer hizmeti yanında ulaşım ve taşımacılıkta da sektörde yer alan dev isimlerden biri konumunda. Kurumsal yapısını tamamlamış ve hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerine en uygun şartlarla ve makul maliyetlerle ihtiyaçları olan hizmeti sağlamaktadır. Şahinoğlu Group deneyimli ve bilgili personeli yanında gelişmiş ve son teknoloji sahibi olan araç filosu ile müşteri odaklı bir servis sağlamaktadır.

            Firma ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere, sunulan hizmetlere ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarına www.airporttransferim.com sayfasına internet üzerinden erişme yolu ile ulaşabilirsiniz. Sitede verilen kaliteli hizmet hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz gibi, Şahinoğlu Group'un adresi, telefon ve fax numaraları gibi bilgilere de erişebilirsiniz. İletişim bilgilerini kullanarak, telefon yolu ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Görevli personel rezervasyon olmayan acil durumlarınız için de sorunlarınıza çözüm üretmek için elinden gelen her şeyi yapsa bile, araç durumuna bağlı olarak taleplerinizi yerine getirmek zor olabilir.

            Gecikme yaşanmaması ve programlanmış bir şekilde karşılanmanızı sağlamak için karşılama için gereken ayarlamaların yapılması, vakit gerektiren bir iş olabilir. Alan transfer servisinde müşterinin tam memnuniyetini sağlamak için zaman gerekeceğinden, önceden rezervasyon yaptırmanız daha uygun olacaktır. Karşılama için iletişim kurmanız gerekirse rezervasyonda verdiğiniz telefonun kullanılabilir ve açık durumda olmasına özen göstermelisiniz. Havalimanı karşılama rezervasyonu yaptırmış iseniz, sizi karşılamakla görevli olan personel iniş yaptıktan sonra geleceğiniz bölgede isminizin yazılı olduğu bir pano ile sizi bekleyecektir.

            Bu görevlilere ulaşmanız gerekirse, rezervasyon sırasında size sms yolu ile gönderilen karşılama personeline ait olan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Yolculuğunuzun bittiği ve transferinizin gerçekleşeceği yer havaalanı değil de liman ise, yine gereken bilgiler rezervasyonunuz sırasında size iletilmiş olacaktır. Lüks ve yüksek teknoloji ile donatılmış araçlar ile keyifli ve mümkün olan en uygun sürede tamamlanacak bir yolculuk sonrası gitmeniz gereken adrese ulaştırılacaksınız. Bu esnada görevli personel ile görüşmeniz gerekirse, tüm görevlilerin yetkin ve profesyonel çalışanlardan oluştuğunu göreceksiniz. Transfer sırasında misafirleriniz, çocuklarınız ve bagajlarınızın da güvenli bir şekilde nakledilmeleri sağlanmış olacaktır.

            Özellikle yanınızda kafesteki evcil hayvanınızı ya da çocuk koltuğuna ihtiyaç duyacak küçük çocukları bulundurmanız halinde, rezervasyon sırasında bilgi vererek onların da uygun şartlarda nakledilmelerini sağlayabilirsiniz. Verilen hizmetin maliyeti ise başka alternatifler göz önüne alınarak değerlendirildiğinde çok makul seviyelerde kalır. Bu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken ise telefon ederek rezervasyonunuzu yaptırmak. Yolculuğunuzun alan transferi bölümünde katlanmak zorunda kalacağınız tek sıkıntı bu olacak.

Etiketler

26.01.2015 10:02:10
Geri Gel