Airport Transferim

Sezonun En İyi Transferi

Sezonun En İyi Transferi

Birçok insan için kâbus gibidir bir yerden başka bir yere giderken araçtan indikten sonra ne olacağı. Yolculuk boyunca yeterince rahatsız olmamış ve yorulmamış gibi bir de araçtan indikten sonrasını düşünmek insanı fazlasıyla yorar. E haliyle herkes bunları yaşamadan güzel ve rahat bir yolculuk yapmayı ister. 

 Biz size bu şansı sunmak için bu işe girdik. Amacımız sizi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun lüks ve konforlu araçlarımızla ulaşmak istediğiniz yere istediğiniz şekilde ulaştırmak. Birçok hizmetimiz var, Atatürk Havalimanı Transfer hizmetimiz gibi. 

Atatürk Havalimanı Transfer hizmetimiz ile havaalanında inen sizi oradan alıp, eviniz oteliniz işyeriniz veya gitmek istediğiniz herhangi başka bir noktaya ulaştırıyoruz. Böylece araç aramak, aracınız varsa park yeri ve ücreti gibi sıkıntıları zihninizden uzak tutuyoruz. Yol yorgunluğunun üstüne bunlarla uğraşmayacak olmanız da cabası. Atatürk Havalimanı Transfer hizmeti dışında kişiye özel hizmetimiz de var. Bu hizmetimizle sizleri ev iş yeri otel vb herhangi bir yerden alıp gece gündüz fark etmeksizin gitmek istediğiniz etkinliğe götürüyoruz. 

 Etkinlik bitiminde ise oradan alıp tekrardan nereye gitmek isterseniz oraya bırakıyoruz. Böylece hem herhangi bir sıkıntıya düşmezsiniz hem de sizin ve firmanızın prestijine olumlu katkıda bulunursunuz. Bunun dışında liman transferi hizmetimizle sizlerin alandan limana, limandan alana ya da gideceğiniz başka ulaşım merkezlerine konforlu şekilde seyahat etmenizi sağlıyoruz. Son olarak grup transfer hizmetimizi tanıtacağım. Bu hizmetimiz ile toplantı seminer gibi kalabalık gruplarla yaptığınız etkinliklerinize gelecek olan konuklarınızı daha geniş ve konforlu araçlarımızla istediğiniz yere ulaştırıyoruz. 

Ayrıca otomobilden otobüse, istek ve ihtiyaçlarınıza hitap edecek birçok aracımız vardır. Yapacağınız etkinliğe göre size uygun olan aracı talep edebilirsiniz. Kişi sayısı bakımından geniş seçeneğimizin yanı sıra araçlarda sınırsız internet, kahve çay makineleri, klima, sez ve görüntü sistemleri gibi seçenekler de mevcuttur. Bunların dışında birçok farklı hizmetimize ya da saydığımız hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak için http://www.airporttransferim.com sitemizi ziyaret edebilir, hakkımızda daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Etiketler

08.02.2015 15:04:32
Geri Gel