Airport Transferim

Sık Seyahat Edenlerin Kurtarıcısı, Alan Transferi

Sık Seyahat Edenlerin Kurtarıcısı, Alan Transferi

     İşi dolayısıyla ya da farklı sebeplerden ötürü sık seyahat eden insanlar için alan transfer hizmetleri son derece önemlidir. Uçak ile yapacağınız yolculuk ister kısa ister uzun olsun her durumda uçaktan indiğinizde kendinizi yorgun hissedeceksinizdir ve özellikle ilk kez gittiğiniz bir şehirdeyseniz transfer işlemleri işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bir iş toplantısı ya da işinizle bağlantılı olan bir durum için görüşmeye giderken bir de araç kullanma stresinden uzaklaşmış olmakla birlikte, belki de toplantıya girmeden önce yolda geçireceğiniz zamanda notlarınıza son bir kez göz atmak isteyebilirsiniz ya da belki de o süreyi araç içinde dinlenerek, kitap okuyarak ya da müzik dinleyerek geçirebilir, toplantıdan önce deşarj olabilirsiniz.

    Aracınızı nereye park edeceğinizi düşünmeden, yoğun trafiğin arasında strese girmeden gideceğiniz noktaya alan transfer hizmetleri ile ulaşabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten faydalanmanız da son derece kolaydır. Bu işi yıllardır ilk günkü özen ve hassasiyetle yapan www.airporttransferim.com firması konusunda uzman çalışanları ile müşterilerine üst düzey bir hizmet sunuyor. Transfer işleminiz için firmanın müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınıza çıkan müşteri temsilcisine seyahat tarihlerinizi ve uçak saatlerinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Onlar sizin seyahat programınıza göre transfer işleminizi organize edecek ve siz havaalanından çıktığınızda aracınız sizi bekliyor olacaktır. 

    Alan transfer işlemlerinde atlanılmaması ve bu sektörde hizmet veren her firmanın uygulaması gereken bir kural vardır ki o da sizi karşılayacak olan şoförün adının ve iletişim bilgilerinin size verilmesi. Olma ihtimali çok düşük olsa da, siz alandan çıktığınızda aracınızın sizi beklemediğiniz görürseniz ya da herhangi bir aksilik halinde kime nereden ulaşacağınızı bilmenizde fayda vardır.
  

  Zaten transfer işleminizi gerçekleştirecek olan firma sizin uçuş bilgilerinizi havaalanındaki uçuş panosundan takip edebildiği için uçağınızda herhangi bir rötar olsa dahi firmanın bundan haberi olacaktır. Fakat bazı durumlarda havaalanı yönetiminden kaynaklı olarak firma uçağınızın rötar yaptığını göremeyebiliyor. Yani bilgiler panoda paylaşılmadığı sürece bunu öğrenmeleri geciktiğinden alan çıkışında sizi karşılamalarındaki zamanlamada da bir sıkıntı yaşanabiliyor. Bunlar çok düşükte olsa ihtimaller dâhilinde elbette.

 

Etiketler

19.04.2015 17:37:29
Geri Gel