Airport Transferim

Sıkıntılı Transfer Süreci Bitti

Sıkıntılı Transfer Süreci Bitti

Eğer İstanbul’a bir kez bile geldiyseniz ya da İstanbul’da yaşıyorsanız nasıl bir trafik çilesi olduğunu çok iyi biliyorsunuz demektir. Bu yüzden hava alanına ya da terminale ulaşmak için şahsi aracınızla trafik sıkıntısını çekmek yerine profesyonel ekibimize işi bırakarak sorunsuz şekilde transfer işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için seyahat tarihiniz belli ise hemen rezervasyon yaptırarak grup ya da kişisel transfer seçeneklerini belirleyip kendi aracınızı seçebilirsiniz.

    Transfer işlemi için gereken tek şey seyahat detaylarınızdır. Bu yüzden bu detayları bize sunduğunuz takdirde ister hava alanına isterseniz de terminale gidin, sorunsuz şekilde seyahat etmeniz için sizleri konforlu bir şekilde taşımayı amaçlıyoruz.
     Airport Transferim ekibi olarak müşterilerimizin buluşma noktasından itibaren tüm istek ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak sorunsuz bir yolculuk gerçekleşmesi için çabalıyoruz. Hava alanına gitmek için iş giriş veya çıkış saatlerine denk gelirseniz birkaç saat önceden yola çıkmanız gerekebilir. Ancak siz, bu detayı da düşünmüyorsunuz ve sadece Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ekibine bu işi bırakıyorsunuz. 
    Rezervasyon esnasında ortak belirlediğimiz buluşma noktasında birkaç saat önceden hazır bulunarak sizin gelmenizi bekliyoruz. Eğer kalabalık bir ekiple transfer yapmak istiyorsanız satın alma ya da rezervasyon işlemi sırasında kişi sayısını belirtmeniz gerekiyor. 
    Eğer VIP araçları seçmek isterseniz ekstra donanımlı bu araçlar için ekstra fiyat farkı ödemek zorunda kalabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer işlemi tamamlanana kadar gerekli tüm detayları planlayarak tüm alan transferi işlemlerinizi titizlikle yapıyoruz. Öyle ki isteklerinizi değerlendirerek araç içerisine isteklerinize göre ekstra özellikler ya da paketler ekleyerek sizlerin mutluluğu ve konforu için çabalıyoruz. 
  

 Araçlar, şoförlü ya da şoförsüz seçenekler ile tarafınıza tahsis edilebilir. Öyle ki şoförsüz seçenek için öncelikle size teslim edilecek araca göre sürebilecek bir ehliyet beyan etmeniz gerekiyor. Bu sayede transfer işleminizi kendiniz gerçekleştirebilir ve son model lüks araçlarımızı kullanarak sorunsuz şekilde gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. 
    Şoförlü seçenekte Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer yapmak isterseniz bunu satın alma işlemlerini yaparken belirtmeniz gerekiyor. Böylece sizin için bir şoför bir de yardımcı şoför tahsis edilerek seyahat etmeniz sağlanacaktır.

 

Etiketler

03.04.2015 11:11:29
Geri Gel