Airport Transferim

Siz De Aırport Transferim Ayrıcalığıyla Alan Transferi Yapın

Siz De Aırport Transferim Ayrıcalığıyla Alan Transferi Yapın

            Türkiye'de İstanbul merkez ofisi başta olmak üzere yetkili bayileriyle size ulaşmayı hedefleyen firma, 1997 yılından günümüze gelinceye kadar müşteri memnuniyetini esas alan duruşuyla alan transferlerinizi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu yaparken müşterilerinin taleplerini göz önünde bulunduran Airport Transferim, ISO 9001 kalite belgesinin verdiği saygınlıkla size hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetleri arasında araç kiralama, yarım ve tam gün şehir turları, kültür organizasyonları, araç nakliyatı ve benzeri hizmetler olan firma ile siz de ihtiyacınız olan gereksinimlerinizi hızlı, güvenilir ve ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

            Son zamanlarda turizmin gelişmesiyle canlanan taşımacılık sektörünün yansıması kuşkusuz Türkiye sınırları içerisinde de gerçekleşmiştir. Bu konuda size yılların verdiği birikimle mesleğini severek yapan kadrosuyla hizmet sunan Airport Transferim şirketi İstanbul alan transfer konusunda oldukça iddialı. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, müşterilerinin İstanbul'dan diledikleri yere ve diledikleri yerlerden de İstanbul'a güvenli seyahat etmeleri hususunda son derece temkinlidirler.

            Gerek kara taşıtlarıyla gerekse hava taşıtlarıyla yaptığı transfer işlemlerinde müşterilerinin konforlu bir seyahat gerçekleştirmeleri için yol boyunca onlara film izleme olanakları sunuyor, çay ve kahve ile bir yudum yol yorgunluğundan kurtulmalarını sağlıyor ve tabi ki çağımızın olmazsa olmazı internetle de buluşmalarını sağlıyor. Üstelik bunlar için de müşterilerinden ekstra bir para talebinde bulunmuyor.

            İstanbul alan transfer ile isterseniz özel bir gününüzde sevgilinizi alarak onunla günü birlik gezin, isterseniz özel ve iş arkadaşlarınızla buluşacağınız bir yer için sizin tercihinize bağlı araç modellerimizle bir yerden bir yere ulaşım gerçekleştirin. Bütün bunları yaparak diğer insanların yaptığı gibi toplu ulaşım araçlarında bunalarak hem stres yaşamayın hem de daha güvenilir, konforlu ve özel olarak kendinizi dinleme imkânını bulun.

            Alan transfer işlemlerinizde seyahat vaktinizden 3 saat evvel dilerseniz rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz veya garanti olması için ulaşım programınız için biletinizi 7 saat evvelinden almanızı öneririz. Hava yolu üzerinden de İstanbul alan transfer gerçekleştiren firma ile hac ve umre organizasyonu, yabancı bir ülkeye iş gezisi gibi konularda transfer de gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Detaylı bilgiyi http://www.airporttransferim.com/ adresinden edinebilirsiniz.

Etiketler

18.02.2015 09:54:18
Geri Gel