Airport Transferim

Siz İşinize Odaklayın Biz Sizin Seyahat Dostunuz Olmaya Adayız

Siz İşinize Odaklayın Biz Sizin Seyahat Dostunuz Olmaya Adayız

            Tatil için yaptığınız tüm rezervasyonlarda bir paket satın aldınız ise transfer dâhil şeklindedir. Bu anlatılan sizin ulaşımınızın ve otelinizin arasındaki hizmettir. İş adamları veya çok özel kişiler veya zamanı çok iyi yönetmesi gereken kişiler için bu hizmet istenilen yerden alana kadar özel koşullarda yapılmaktadır. Çok kaliteli olması ve sıfır hata ile hizmet verilmesi adına http://www.airporttransferim.com/ ekstra özen göstermektedir.

            Bu hizmetin adı Vip Transfer olup hizmetten yararlanmak isteyip telefon ile zaman harcamak istemeyen misafirler internetten de talep edebilirler. Ayrıca istedikleri aracı seyahat için geniş bavulları olduğunu ve geniş bagaja sahip özel araç istediklerini not ettirebilirler. Veya çocuk koltuğu talebi olması durumunda bu bilgi iletildiğinde istekleri derhal yerine getirilir. Tek başına seyahat etmesi gereken çocuk ise ancak on altı yaş ve üzeri için hizmet verilebilmektedir. Alanda mutlak devamlı bir eleman bulundurulur ve olası uçuş değişiklikleri düzenli takip edilerek misafirlere hizmette asla aksama yaşatılmaz. Misafiri araca binmek istediği noktadan alan ilgili personel araca binmesine ve inmesine yardımcı olur. Ayrıca ağır bavullarını taşıma hizmeti de verir.

            Vip Transfer için kullanılan araçlar en çok beş yaşında olup asla daha eski modeller hizmette kullanılmamaktadır. Tercih edilen araç belirtildiğinde mutlaka o marka model ile misafir transferi gerçekleştirilir. Araçlar otomobil, vito, minibüs, midibüs, otobüs olarak gerekli ihtiyaca ve kişi sayısına göre belirtildiğinde hizmet o araç ile yapılır. Özel koltuk ve özel tasarım araçlar da istenildiğinde gönderilir. Misafir güvenli ve saygın bir şekilde Hava alanına uçuş saatine uygun götürülürken şehir ve ülke hakkında bilgiler anlatılarak tarihi, kültürel ve diğer konularda izahatlarde bulunulur tabii misafir tercih eder ise.

             Vip Transfer rezervasyonu sekiz saat önceden yapılmalıdır. Organizasyonun tam ve eksiksiz sağlanması adına. Ayrıca iptal işlemleri için Anadolu yakası için üç saat Avrupa yakası için ise iki saat önceden mutlaka bilgi verilmelidir. Sadece iptal ücreti alınarak iptal gerçekleştirilir. Yapılan hizmet bedeline otopark ücretleri dâhil olup; yarım saati aşan bekleme durumunda ek ücret ilave edilir.

Etiketler

17.02.2015 09:43:22
Geri Gel