Airport Transferim

Size Özel Ulaşımın Diğer Adı: Alan Transfer

Size Özel Ulaşımın Diğer Adı: Alan Transfer

            Bir yerden bir yere ulaşım yapmak günden güne artan yoğun nüfusla gitgide zorlaşır duruma gelmektedir. Bu nedenle artık, özel ulaşım vasıtaları kullanılarak gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Bu nedenle biz de sizlere günümüzde gitgide özelleşen turizm anlayışının en önemli yansımalarından birisi olan alan transfer hakkında bilgi vermek amacıyla bu makaleyi hazırlamış bulunuyoruz. Alan transfer konusunda Türkiye'nin önde gelen turizm sektörlerinden olan Airport Transferim bu alanda sizlere aldığı kalite onay belgesiyle de ayrıca 1997 yılından bu yana edindiği tecrübeyle hizmet sunmaya devam etmektedir.

            Hizmete başladığı günden bu yana hızla kendisini yenileyen sektör, transfer alanında kullandığı vasıtalarının kaynağını genişleterek müşterilerine yüksek konforlu seyahat olanağı sunmayı amaçlamış olmaktadır. Bu atılımının yanı sıra özel günleriniz için düzenlediği organizasyon hizmetleri, Ar-ge proje çalışmaları, nakliyat işlemleri, medikal ürünler satışı gibi konulara da uzanarak deneyim alanının sınırlarını genişletmeyi başarmıştır. Alan transfer, kişiye özel bir turizm olanağı sunduğundan sunduğu konforun yanı sıra kişinin kendisine sunulan özel imkânlarla da sıklıkla tercih edilir.

            Sözgelimi sunduğu ücretsiz olanaklar arasında sınırsız internet, sınırsız çay ve kahve, kişiye özel sinema sistemi gibi hizmetleriyle diğer seyahat çeşitlerinden farklı olarak öne çıkmayı başarır. Alan transfer, İstanbul merkez olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen bütün bölgelerine ulaşımı gerçekleştirmektedir. Bunu gerçekleştirirken geliştirdiği ve her yıl düzenli olarak kalite kontrolünden geçen araçlarıyla sizleri istediğiniz yere anında ve güvenli olarak ulaştırır.

            Transfer çeşitleri arasında kişiye özel transferler ( özel iş görüşmeleri, düğün konvoyları vs.), liman transferleri (denizde tekne turları, İstanbul'un bir yakasından diğerine geçiş vs.), havaalanı transferleri ve grup transferleri (arkadaş gezileri, günübirlik şehir turları vs.) alan transfer örneklerindendir. Firma, bu transferleri size güvenilir olarak ve uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır.

            Transferleri yaparken kullandıkları araçlar da şöyle sıralandırılabilir: Özel markalı birbirinden çeşitli otomobiller, önde gelen markalardan oluşan otobüsler, minibüsler ve midibüsler ile vitolar olarak gruplandırılabilir. Siz de bu araçlardan istediğinizi tercih ederek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi http://www.airporttransferim.com/ adresinden edinmeniz mümkün olmaktadır.

Etiketler

23.02.2015 10:40:45
Geri Gel