Airport Transferim

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Sektörün değişen ve gelişen dinamik ruhuna uyum sağlayan, yenilikçi ve çağdaş görüşlü öncü markalardan biri olan Airport Transferim ile seyahat anlayışınıza yenilikler katacak ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Güvenilir ve konforlu yolculukların bir numaralı adresi olan Airport Transferimle esnek bir hizmet yakalayabilir her an her yere ulaşma imkanı bulabilirsiniz. 

Gerçekleştirmek istediğiniz transferin bilgilerini sorgulama panelinden düzenleyebilirsiniz. Karşılanmak istediğiniz saatten en az 8 saat önce bu hizmet için, transfer hizmetinde sunduğumuz diğer esneklikler ise karşılama saatinden en az 3 saat öncesine kadar iptal ve değişiklik hakkınız olmasıdır. 

Güvenliğiniz ve memnuniyetinizin ön planda tutulduğu hizmetlerimizden en popüler olanlarından Şoförlü Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer hizmetlerinde sizlere eşlik edecek çalışma arkadaşlarımızın hepsi işlerinde tecrübeli ve bilgili kişilerdir. Güvenliğinizin, konforunuzun ve oluşacak tüm sorunlarınızın kalıcı çözümler kazanmasının her şeyden önemli olduğunu düşünüyoruz ve bunun için sizlere eşlik edecek arkadaşlarında bu konularda hassas olmasına özen gösteriyoruz.

Airport Transferimde birçok lüks araç arasında istediğinizi tercih edebilirsiniz. Mercedes E-S class araçlarımız ile kişisel seyahatlerinizin keyfini çıkarın gerisini biz düşünelim. Aracı istediğiniz süre boyunca kiralayabilir istediğiniz yere istediğiniz zaman varabilirsiniz.Farklı soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

İletişim için tıklayınız: https://www.airporttransferim.com/Iletisim/

Etiketler

01.08.2017 12:45:40
Geri Gel