Airport Transferim

Son Model Minibüs Kiralamak Pahalı Değil

Son Model Minibüs Kiralamak Pahalı Değil

Araç kiralamak için oldukça sıkıntılı bir süreçten geçersiniz. Hele ki kiralayacağınız araç bir minibüs ise bu hizmeti her firma size sağlamaz. Bu yüzden size her türlü kolaylığı sağlayan www.airporttransferim.com ekibimiz, minibüs kiralamak için size sıkıntısız ve oldukça basit bir süreç fırsatı veriyor. Hal böyle olunca her türlü araç kiralama ve transfer hizmetini firmamız sayesinde yaparak sorunsuz araç kiralama keyfi yaşayacaksınız. 

    Her türlü kiralama hizmetiniz için size uygun bir araç mutlaka minibüs kiralama ekibimiz tarafından temin edilir. Hal böyle olunca sizin kafile ile ya da tek başınıza transfer işlemi yapmanız fark etmemektedir. 3 kişiye kadar taşıma işlerinize otomobil seçeneği ile hem yakıttan tasarruf etmenizi hem de konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. 3 kişiden 7 kişiye kadar olan yolcular için minibüs temin ederek size kolaylık sağlıyoruz. 

    Minibüs kiralama hizmeti sağladığımız her araç, güvenlik bakımından sigortalıdır. Böylece gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilir ve hem uygun fiyatlı hem de konforlu yolculuğun tadını çıkaracaksınız. Sadece araçlar değil, koltuklar da her türlü kaza ve soruna karşı sigortalanmıştır. Minibüsler, şoförlü ya da şoförsüz seçenekleri ile size sunulmaktadır. Eğer bu aracı kullanmaya yetkiniz ve ehliyetiniz varsa firmamızın size sunduğu minibüsü kullanarak yolculuk işlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

    Kiralanan araçlarımız, son teknoloji güvenlik ve eğlence sistemleri ile donatılmıştır. Hal böyle olunca yolculuğunuz uzun bir süreci ifade ediyorsa bu uzun yolculukta sıkılmadan zamanınızı geçireceksiniz. Minibüs kiralama konusunda size değişik marka ve modellerde araçlar sunmaktayız. Siz, bu geniş araç yelpazesi içerisinden yolculuk yapmak istediğiniz aracı seçerek kiralama işlemini sorunsuz bir şekilde halledeceksiniz. Transfer konusunda bir sıkıntı yaşamamanız adına minibüsü kiralayacağınız gün ve saati eksiksiz yazmanız gerekiyor. 

    Rezervasyon işlemlerini yaparken bilgilerinizi bir kez daha kontrol ederek özellikle tarih ve saat kısmında bir sıkıntı çıkmaması için oldukça titiz davranın. Böylelikle hem sizin mağdur olmamanız hem de bizim araç temini konusunda yeni bir sıkıntı yaşamamamız adına önem arz etmektedir. Her türlü araç kiralama ve transfer işleriniz için size ilgi göstererek en iyi hizmeti sunmak için araç ve eleman kadromuzu sürekli yeniliyoruz. 

 

Etiketler

20.04.2015 17:37:31
Geri Gel