Airport Transferim

Transfer Hizmetinde Vip Konforu

Transfer Hizmetinde Vip Konforu

             Bir transfer hizmetinden ne beklediğiniz önemli, güvenilirlik mi, konfor mu, düşük fiyat mı bu sorulara cevap verip ona göre seçiminizi yapmanız doğru olacaktır. Menejerlik hizmeti sağlayan veya bu hizmeti sağlayan bireysel olarak siz iseniz Vip hizmeti konusunun ne kadar önemli olduğu az çok bellidir. Vip transfer için gerekli olan, organizasyon dahil tüm hizmetleri http://www.airporttransferim.com/ bu siteden karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken rezervasyonu en az 8 saat önceden yapmak ve aracınızı, tarihi, transfer şeklini ve tahsis isteyip istemediğinizi belirtmek. Acil durumlarda telefon ile yönlendirme yapabiliyorlar ancak seçenekleriniz çok fazla olamayabiliyor.

             Vip transfer hizmetini en fazla sanatçı organizasyonlarına veren bu firma aynı zamanda grup şirketleri aracılığıyla davet ve organizasyon hizmetini de sağlıyor. Vip hizmetinde en önemli olgu kalite ve konfor. Bu firma her ikisini de ekstra güven eşliğinde sizlere sağlayabiliyor. Rezervasyon sırasında ödemek isterseniz hesaba direk havale veya EFT yapabilir isterseniz kredi kartınızla da 'mail order' yoluyla yapabilirsiniz. Bu yolla yaptığınız ödeme ile ilgili fatura almak isterseniz de yapmanız gereken faturayı talep ettiğinizi belirtmeniz ve fatura adresini vermeniz. Şirket sahibi iseniz bu işleme mutlaka ihtiyaç duyarsınız.

             Bu çeşit hizmetleri uluslararası hava taşımacılığında çok büyük yer tutan Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Vip Transfer Hizmetinizi, otele ve gideceğiniz organizasyon mekânına kadar istediğiniz saatlerde alabiliyorsunuz. Şöyle bir seçenek de var ki Vip hizmeti için organizasyon mekânında plansız bir şekilde iş erken veya geç bitti bu sizin için asla ve asla sorun olmuyor, belirttiğiniz tarihlerde ve saat aralıklarında transferi yapan araç ve ekip hazır bulunuyor.

            Araba seçeneği olarak Vip hizmette genelde içi döşemeli TV ve müzik donanımlı, mini barlı şekilde olan minibüsler tercih edilir. Eğer binek isterseniz de, üst segmentte birçok araç seçeneği de mevcut bulunuyor. Bu hizmeti 17 senedir veren bu firma bu konuda güvenebileceğiniz nadir firmalardandır. Özellikle menejerlik hizmeti veren kişi veya firmaların organizasyonda en çok önem verdiği kısım transferdir. Tecrübeli ekibiyle iş anlaşması yapmadan zaten gidip tanışma fırsatınız olursa da Zeytinburnu'nda merkez ofisleri, Bahçelievler’de de şubeleri mevcut buralara gidip de bilgi de alabiliyorsunuz ama zaten web sitelerinde fazlasıyla açıklayıcı bilgiler mevcut.

            Firmanın güvenilirliğini sorgulayacak olursanız da anlaşmalı kurumlarını referanslarını incelemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Ulaştırma Bakanlığından D1, D2, B2 belgeleriyle Yurt içi ve Yurt dışı taşımacılıklarında tescillenmiş belgelere sahip bir firmadır ayrıca TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi bir firmadır. ISO 9001,2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olması kafanızda kalitenin sınırını anlayabilirsiniz.

            Uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, şehir içi ve kültür turları Hac ve Umre Organizasyonunu da yapan firmanın hizmet yelpazesi geniştir. Yurt dışından gelen Vip misafirleriniz için özel kadrosuyla İstanbul'un her iki havalimanında hazır beklemektedir. Bu tür organizasyonlarda zaman çok önemlidir zaman kaybetmemeniz ve İstanbul'un yoğun trafiğini ve park sorunu kendiniz yaşamamanız için en güzel seçenek bu. Aynı zamanda kişiye özel transferde mevcuttur. Bu seçenekte istediğiniz kriterleri liste halinde verirsiniz onlar mümkün mertebe hepsini güvenli bir şekilde yapacaklardır. Liman transferini de gerçekleştiren firma Vip müşterileri limandan alıp etkinlik mekânına veya kalacağı otele yüksek konforuyla gerçekleştirir. Sahip olduğu araç skalasına baktığımızda genelde araçları üst segmenttir. Grup transferde yapılmakta olup daha ne olsun dediğiniz bir hizmete sahip olabilirsiniz.

Etiketler

27.01.2015 10:40:05
Geri Gel