Airport Transferim

Transfer Hizmetlerini En İyi Şekilde Alın

Transfer Hizmetlerini En İyi Şekilde Alın

Günümüzde insanlar için en önemli olgu hız olmaktadır. Teknoloji o kadar hızlı gelişmekte ki insanlar işlerini hızlı bir şekilde bitirmek zorunda kalmaktadırlar. Eskiden hızlı araçlar olmadığı için işler hep yavaş ilerliyordu. Ancak günümüzde hızlı araçların yaygınlaşması bu zamanı oldukça daraltmaktadır. İnsanların hızı arttıkça zamanları da daralmış oldu.

    İnsanlar işlerini yaparken konforu da elden bırakmazlar. Çünkü işi ne kadar konforlu bir ortamda gerçekleşirse moral ve motivasyonu da o kadar yüksek olmaktadır. Özellikle İstanbul a günlük gelenler için en büyük sorun şehir içindeki trafik. Toplu taşıma araçlarıyla sıkıntı haline gelen yolculuk havaalanı transfer ile oldukça kolay olmaktadır. Böylece işe de moral ve motivasyon dolu gitmek kaçınılmaz olmaktadır. Çünkü İstanbul içinde yolculuk yaparken stresin en çok yaşandığı yerdir trafik. Araçlarımız da bu olumsuzluğu önlemek amacıyla teknolojik bir şekilde donatılmıştır. Bilgisayar, televizyon, mp3 gibi tüm hizmetleri rahatlıkla bulabileceksiniz. 

    Havaalanı transfer yapan araçlarımız oldukça lüks ve kullanışlıdır. Bakımları rutin olarak yapılmaktadır. Temizlik ön plandadır. Müşteri memnuniyeti ilk hedeftir. Bu yüzden şoförler de özel eğitimden geçmektedir. Müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilen kalifiyeli elemanlardan kurulu bir kadro ile karşınıza çıkmaktayız. Sizleri yolculuk boyunca rahat edecek organizasyonlarla donatılmış araçlarımız son model araçlardır. 

    Havaalanı transfer gerçekleşmeden önce size düşen görev firmamızı arayarak uçağınızın ne zaman indiğini bildirmek olacaktır. Böylece uçağınız inmeden hemen önce aracımız havaalanında sizleri hazır bir şekilde bekliyor olacak. Siz şoförlerimizin numarasını alarak onlara anında ulaşım sağlayabileceksiniz. Araçlarımız sadece havaalanından sizleri almak için hizmet vermiyor. Sizleri havaalanına ulaştırmak için de hizmetler vermektedir. Uçağınıza en hızlı şekilde sizleri ulaştırmak temel prensibimizdir. 
 

   Şahinoğlu Group olarak sizlere verdiğimiz hizmet sadece havaalanı transfer yapmak ile sınırlı değil. Uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, toplantı organizasyonları, şehir içi turlar, kültür turları, hac-umre organizasyonu, vize işlemleri verdiğimiz diğer hizmetlerden bazıları. Sizlere en iyi hizmet vermek ise tek amacımız. Araçlarımız ve hizmetlerimizi daha ayrıntılı şekilde incelemek için sitemiz http://www.airporttransferim.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Etiketler

21.04.2015 18:35:50
Geri Gel