Airport Transferim

Transfer Sürecini Sorunsuz Tamamlamak

Transfer Sürecini Sorunsuz Tamamlamak

Uzun süren seyahatlerinizde ya da özel günlerinizde sizi transfer edecek uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsanız, çözüm ortağınız olarak her an yanınızdayız. Bize 7 gün 24 saat ulaşma fırsatınız olduğu için bir telefon kadar uzağınızda olacak ve sizlerin her türlü transfer işleminizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmek için çabalayacağız. Öyle ki son model araçlarımız, sizlerin transfer isteklerini gerçekleştirmek için tüm bakım ve sigortaları yaptırılmış halde hazır olarak bekletilmektedir. Son teknoloji eğlence ve güvenlik sistemleri ile donatılmış konforlu araçlarımız, mali sorumluluk ve koltuk sigortaları yapılmış halde Vip Vito transfer işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. 

    İster kalabalık olun isterseniz de tek başınıza, sizin için en uygun fiyatı veren ve en konforlu yolculuk garantisini sunan Airport Transferim, her zaman çözüm ortağınız olmak için hazırda beklemektedir. Öyle ki bize önceden rezervasyon yaptırarak transfer yapacağınız günü ve saati bildirerek o güne ait size özel bir araç ayarlamamızı sağlayabilirsiniz. Rezervasyon esnasında sizden istenen kişisel bilgileri sorunsuz ve eksiksiz biçimde tanımlayarak transfer gününde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız amaçlanmaktadır. 1 ila 3 kişi arasında değişen yolcularınız için otomobil şeklinde araçlar, 1 ila 6 yolcu için yeni model Vip Vito transfer araçları ve 1 ila 13 kişi arasındaki transfer istekleriniz için de Sprinter veya Crafter tipi araçlarla hizmet vermekteyiz. 

    Sadece hava alanı ya da terminal transferleriniz için değil, her türlü özel davet, düğün, sevgililer günü ve sosyal aktiviteler için araç sağlamaktayız. Öyle ki önemli olan sizi taşımamız için bize gerekli gün ve saat bilgisini vermek ve arkanıza yaslanıp transfer gününü beklemek olacaktır. Bu yüzden sorunsuz bir transfer sürecinin sadece bizimle mümkün olduğunu da aklınızdan çıkarmamanız, sizin yararınıza olacaktır.
    

Tüm araçlarımız sigortalı ve trafiğe çıkışında her türlü güvenlik önlemi alınmış olacak sorunsuz bir yolculuk sağlamak amacıyla düzenlenmiştir. Öyle ki sadece araçlar değil, her aracın mevcut koltukları da sigortalanarak sizlerin güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur. Böyle olunca Vip Vito transfer işlemlerinizde bizi tercih etmeniz ve konforlu bir yolculuk yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

 

Etiketler

22.04.2015 16:48:25
Geri Gel