Airport Transferim

TRANSFERDE GÜVENİLİR HİZMET

TRANSFERDE GÜVENİLİR HİZMET

TRANSFERDE GÜVENİLİR HİZMET

 

            İstanbul merkezli Şahinoğlu Turizm 1997 yılından beri turizm ve taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bugün hizmet verdiği alanlar oldukça genişlemiştir. Airport transferim, şehirlerarası taşımacılık, medikal malzeme üretimi, yazılım ve Ar-ge faaliyetleri, uçak bilet satışı ve otel rezervasyonları da dahil olmak üzere birçok alanda müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır.

                İstanbul alan transfer konusunda da sunduğu hizmetler oldukça kalitelidir. Misafirler uzman ekip tarafından karşılanır, park yeri, otopark bedeli, trafik stresi ve yorgunluk hissetmeden kolayca varmak istedikleri yere bıraktırılır. Hizmetler arasında en çok tercih edilenlerden biri de kişiye özel transferdir. Bu transfer içinde evinizden, işyerinizden, otelinizden alınarak problemsiz bir şekilde gündüz ve gece aktivitelerinize ulaştırılır.

             Ayrıca etkinlik bitiminde de bulunduğunuz yerden alınarak otelinize ya da evinize bırakılırsınız. Bu sayede şehirde kaybolarak kaybedeceğiniz zamandan tasarruf etmiş hem de kaldığınız yere dönme telaşını hiç hissetmemiş olursunuz. Taksi bulmakla geçireceğiniz zamandan da kurtulursunuz. Kongre, fuar, seminer gibi toplu organizasyonlar için de gönül rahatlığı ile bizi seçebilirsiniz. Son derece konforlu araçlarımızla sizi gereken zamanda ve gereken yere ulaştırmak bizim görevimizdir.  İstanbul araç transfer hususunda müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla birbirinden kaliteli araçlar kullanmaktayız. 3+1'den başlayarak 31+1'e kadar koltuk kapasiteli araçlarımız mevcuttur. Bunlardan Vip Mercedes Vito sahip olduğu sınırsız internet imkanıyla araçtan işlerinizi yönetme olanağı sunar. Aynı zamanda acıktığınızda atıştırabileceğiniz bir buzdolabı ile birlikte istediğiniz zaman çay ve kahve içebileceğiniz makineler de mevcuttur.

             Biraz kestirmek istediğinizde deri yatarlı koltukla keyfinize bakabilir, uydu aracılığıyla istediğiniz kanalı izleme imkanı bulabilirsiniz. Kalabalık bir ekiple yapacağınız iş gezilerinde tutacağınız otobüs yukarıda saydığımız özelliklerin hepsine sahip olmakla birlikte, yolcu kapasitesi kadar bagaj hacmine de sahip olma özelliği taşır. Raflı dolap sistemiyle eşyalarınızı dilediğiniz şekilde koyabilirsiniz. Tüm araç listesine internet sitesinden bakabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.

                İstanbul araç transfer için rezervasyonunuzu en az 8 saat önceden yaptırmanız yeterlidir. Acil durumlar için de sitede bulunan telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Bir aksilik olup rezervasyonu iptal ettirme durumunuzda da Anadolu yakası için en az 3, Avrupa yakası içinse en az 2 saat önceden haber vermeniz gerekir. Bu durumda sizden sadece iptal ücreti kesilecektir. Havaalanında araç ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz durumunda da şirketimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ödeme şekli iki şekildedir. Ücreti banka hesap numarasına havale edebilir ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödediğiniz bu ücret tüm köprü ve otopark ücretlerini de kapsayacağından ekstra bir ücret asla talep edilmeyecektir. Lakin eğer havaalanında yarım saat ve üzeri beklemelerde ekstra bir ücret uygulaması olacaktır. Yanınızdan ayıramadığınız bir hayvanınız var ise, kafes içinde araca alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu işte bir firmanın güven vermesi sahip olduğu referanslar oranında da belli olmaktadır. Bugüne dek yaptığımız işleri, taşıdığımız yolcu sayısını, hangi araçların en çok tercih edildiğini internet sitesinden görebilirsiniz.

            Ayrıca tüm koltuk kapasitesini, aracın modelini, plakasını inceleyebilirsiniz. Bu size verdiğimiz hizmette ne kadar şeffaf bir anlayışımızın olduğunu göstermektedir. Sürekli gelişen turizm dünyasında, son teknolojileri takip ederek oluşturduğumuz araç filolarımız ile müşterilerimize kaliteli ve takım ruhu ile doğru orantılı bir hizmet sunmayı gaye edindik. Birçok alanda hizmet vermemizin nedeni de müşterilerimizin her türlü ihtiyacını cevaplama arzusundan kaynaklanmaktadır. Çevreye saygılı etik bir anlayışla, sahip olduğumuz güçlü altyapı ile anında çözüm üretebilen dinamik ve hızlı takımımızla hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Etiketler

07.01.2015 09:12:40
Geri Gel