Airport Transferim

TRANSFERE ÇOK PARA HARCAMAYIN

TRANSFERE ÇOK PARA HARCAMAYIN

            Ulaşımda taşımacılığın özellikle de toplu taşımacılığın ayrı bir yeri vardır. Hele ki İstanbul gibi kalabalık bir yerdeyseniz ve trafiğin göbeğindeyseniz zaten sorunlu olan ulaşımınız daha sorunlu hale gelebilir. Ama bunun önlemini alırsanız eğer ulaşımı keyifli hale de getirmeniz çok mümkündür. İşte bu noktada Airport transfer hizmeti size ilaç gibi gelecek bir firma olarak karşınıza çıkacaktır.

            Hızlı ve konforlu bir ulaşım için genellikle hava taşımacılığını ve hava yollarını seçeriz. Böylece gitmek istediğimiz yere çok daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaşırız ki zaman bizim için çok değerli ve çok önemlidir. Zamandan tasarruf etmek amacıyla da kara yolu ulaşımı yerine hava yolu ulaşımını tercih ederiz genel olarak.

            Peki, indiğimiz yerde ne yapacağız. Ulaşımın bizim için sorun olabileceğini söylemiştim. Hele ki bahsettiğimiz yer İstanbul ise. Saatlerce yapmış olduğunuz uçak yolculuğu kadar İstanbul içinde de saatlerce yolculuk yapma ihtimaliniz bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasına uçuş gerçekleştiğinizde ineceğiniz havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanıdır.

            Buradan da gitmek istediğiniz yere neyle karşılaşacağınız belli olmayan taksilerle mi gitmek istersiniz, ya da yorucu yolculuğun üstüne daha da yorucu olacak bir toplu taşıma yolculuğu mu? Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer hizmeti veren Airport transferim ile siz uçağınızla havaalanına indiğiniz andan itibaren gitmek istediğiniz yere beklemeden, konforlu ve rahat bir ulaşım ile gidebilirsiniz.

            İster 1 kişi olun ister 3 ister 5 ister 15 kişi olun. Her türlü aracı bulabileceksiniz bu firmada. Hem de şoförlerle birebir irtibat halinde olabileceksiniz. Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer işlemini gerçekleştiren bu firma ile irtibata geçip geleceğiniz saati bildirdiğinizde sizi orada bekletmeyip sizi bekleyen kişiler olarak daima memnuniyetinizi ön plana getiren ve siz değerli müşterilerine değer veren bir firma ile evinize ya da işinize keyifli bir yolculukla ulaşacaksınız.

            Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer gerçekleştiren bu firma sadece sizi beklemekle kalmıyor, havaalanına gitmek istediğinizde sizi adresinizden alıyor ve güvenli bir şekilde tam da zamanında uçağınıza yetiştiriyor. %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen Airport transferim firması araçlarının hijyenine de çok önem vermekte ve değer göstermektedir.

            Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer işlerini gerçekleştiren bu firmanın hizmet verdiği araçlar arasında son model Sedan tip küçük otomobiller, Vito, midibüs, minibüs ve son model otobüsler de bulunmaktadır. Karşılaşacağınız her türlü sorunları ya da merak ettiklerinizi müşteri hizmetlerine bağlanarak giderebilirsiniz.

            Sizi güler yüzle karşılaşacak tecrübeli araç şoförleri ise sizin numaranızla irtibata geçerek sizi daha siz gelmeden havaalanında bekleyerek gideceğiniz yere gecikmenizi engellemeye çalışmaktadırlar.

            Rezervasyon yaptırdığınız kişi sizi iç hatlar ya da dış hatlar çıkışında isminiz yazılı olduğu bir pano ile sizi karşılayacaktır, ayrıca şoförün telefon numarası size SMS yoluyla bildirilecektir. Eğer gelmekten vazgeçtiyseniz ya da sizi alacak başka birilerini bulduysanız 3 saat öncesine kadar firma ile irtibata geçerek rezervasyonlarınızı iptal de edebilmektesiniz.

            Bunun dışında eğer araç da bebek taşıyacaksanız bunu rezervasyonda bildirmeniz faydalı olacaktır. Çünkü 6 yaşından küçük çocuklar için araçlara özel olarak çocuk koltuğu da konulmaktadır. Yine küçük evcil taşımak istediğinizde de bunu araca sığacak bir kafesle rahatlıkla taşıyabileceksiniz.

            Böyle ek bilgileri rezervasyonda anlatmayı unutmamanız gerekmektedir. http://www.airporttransferi.com/ adlı internet sitesinden de seçeceğiniz araca ve gideceğiniz yere göre fiyat belirlemesi yapabileceksiniz.

            Ayrıca araçlarda unutacağınız eşyalar da daima güven içerisinde olacaktır. Transfer gerçekleştireceğiniz aracınızı seçerken güvenlik konusu da es geçmemeniz gereken noktalardan biridir. Unutmayın ki transfer sürecinde güven ve referans çok önemlidir. Airport transferim de Sabiha Gökçen havaalanı transfer hizmet kalitesi konusunda hiçbir zaman şüpheniz olmasın.

Etiketler

17.01.2015 09:34:27
Geri Gel