Airport Transferim

Transfere Hava Alanında Devam

Transfere Hava Alanında Devam

Alan transferi, oldukça sıkıntılı ve ulaşım yönünden zor bir süreç olduğu için kendi başınıza hava alanına ya da hava alanından bir yerlere seyahat etmek istemezseniz, bunu profesyonel ellere bırakarak sizin için tüm detayların düşünülmesini sağlayabilirsiniz. 

    Airport Transferim ekibimiz, sizler için uygun transfer teklifleri hazırlayarak hava alanı ya da otelinizin kapısından alarak gideceğiniz yere en kısa sürede ve konforlu şekilde götürüyor. Bu yüzden transfer tercihlerinizde yıllardan beri değişmeyen isim olduğumuz için siz de bizi tercih ederek evinizde rahat edermişçesine konforlu şekilde yolculuk yaparak kısa sürede gitmek istediğiniz yere götürülüyorsunuz.

Otelde kalıyorsanız rezervasyon işlemleri esnasında bu tercihinizi belirtmeli ve transfer edileceğiniz yeri detaylı şekilde yazmalısınız. Öncelikle kendinize ve bize uygun bir buluşma noktası seçerek alan transfer işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesi için ilk adımı atacaksınız. Bu sayede sizin belirttiğiniz yerden sizi alarak transfer aracımızda geçireceğiniz süre boyunca her türlü ihtiyacınızı düşünüyor ve ona göre hamleler yapıyoruz. 

Öyle ki sıkılmamanız için tam teknoloji donanımlı araçlarımız, sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Araçlarımız içerisinde eğlence paketleri sayesinde televizyon izleyebilir, oyun oynayabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Bunun için aracın tam merkezi konumunda sabitlenmiş dev bir televizyon, size televizyon izleme keyfini ev rahatlığında yaşatacaktır. Ayrıca koltuğunuzun yanında bulunan süper hızlı dizüstü bilgisayar, sizlerin tüm internet ve oyun ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Böylece alan transfer esnasında sıkılmayacak ve herhangi bir rahatsızlık yaşamayacaksınız. 

    Son model eğlence sistemleri ile donatılmış araçlarımızın yanı sıra, kişiye özel transfer yapacaksanız otomobil tipi araçlarımızla da hizmet vermekteyiz. Hal böyle olunca hem aracın büyüklüğünden şikâyet etmeyecek hem de kalabalık değilseniz kendinize özel şahsi bir aracınız varmış gibi transfer aracımızı yönlendirebileceksiniz. 

    Alan transfer işlemi tamamlanana kadar istediğiniz yere gidebilir ve aracımızı kontrol edebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz süre boyunca ve sizi buluşma noktasından alıp gideceğiniz yere bırakacağımız süre zarfı içerisinde tüm teknik detaylar, uzman ekibimiz tarafından yapılarak size sadece bu eşsiz ve kaliteli konforun tadını ayaklarınızı uzatarak ev rahatlığını yaşayıp çıkarmak kalıyor.

 

Etiketler

06.04.2015 09:56:47
Geri Gel