Airport Transferim

TÜRKİYE'DE ULAŞIM ARTIK SORUN DEĞİL

TÜRKİYE'DE ULAŞIM ARTIK SORUN DEĞİL

            Türkiye’de her şehirde bir hava alanı bulunmadığı için yurtdışından gelen veya yurtdışına gitmek isteyen kişiler için bu durum, bir işkence haline gelmektedir. Bu yüzden bu işi yapan profesyonel ellere kendinizi teslim etmek; en iyi çözüm yolu haline gelmiştir.

            Öyle ki bir yerden diğer bir yere örneğin hava alanından kendi şehrinize gitmek için otobüslerde perişan olmanıza gerek yok. Çünkü Airport Transferim firması, sizlere en uygun ve kaliteli çözüm yollarını sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ve lüks araçları ile sizlerin transfer işlemlerinizde yanınızda olarak en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

            Sitede yer alan ve arama kutucuklarını doldurarak nereden nereye gitmek istediğinizi belirleyerek uygun araç ve saatleri görebilirsiniz. Ayrıca hangi tipte araç ile seyahat etmek isterseniz o aracı seçip imkânlar dâhilinde seçenekleri inceleyebilirsiniz. Vip Vito Transfer sistemi ile geniş araçlar ile yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

            Sadece araçlara bindirilip yolculuk yaptırılmıyorsunuz ve gerekli tüm imkânlar sağlanarak yiyecek, içecek ve ısınma gibi tüm ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Üstelik bu ve buna benzer herhangi bir hizmetten ayrıca ücret talep edilmiyor. Dilerseniz büyük araçlarda hizmet etmek üzere host veya hostes talep ederek araçta daha rahat yolculuk yapma imkânına sahip olacaksınız.

            Ayrıca araçlar, şoförlü veya şoförsüz olarak sınıflara ayrılmış olup, kendi aracınızı kendiniz kullanmak isterseniz size sadece araç temini yapılarak istediğiniz transfer işlemi gerçekleştiriliyor. Ancak kalabalık bir ekiple yolculuk yapacaksanız ve bu yolculuk uzun mesafe ise bir şoför ile yola devam etmeniz sizin ve diğer yolcuların yararına olacaktır.

            Vip Vito Transfer ile küçük araçlarda 3+1 yolcu alma kapasitesi, otomatik veya manuel vites seçenekleri, dokunmatik ekranla kontrolü sağlanan cd veya usb çalarlı teypler, araç içerisindeki sıcaklığı test ederek otomatik ısıtma veya soğutma yapan klima seçeneğiyle araçlar hizmetinize sunuluyor. Ayrıca Vito modeldeki araçları isterseniz bunlar şoförlü olarak temin edilmekte ve Navigasyon, sınırsız internet, deri koltuk, televizyon ve deri yatışa elverişli koltuk seçenekleriyle hizmetinize sunuluyor.

            Öyle ki seyahatlerinizde Vip Vito Transfer seçeneklerini değerlendirerek Mercedes Vito marka araçlarla veya diğer geniş araç yelpazesini inceleyerek kendinize en uygun aracı yine uygun fiyatlarla temin edin. Toplamda 38 araç ve bu araçların oturma kapasitesi hesaplanarak temel alınan 1046 koltuk sayesinde filo, hizmet vermektedir.

            Filoda bulunan araçların hepsi, 2 yaşından büyük olmamakla birlikte tam donanımlı olarak temin edilmiştir. Öyle ki siz, yolculuklarınız esnasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için araçlarda her özellik üst düzeyde tutularak yolcuların güvenliği ve konforu esas alınmıştır.

            Seyahat sürecinde sadece küçük araçlar değil, otomobil, transit, midibüs, minibüs ve otobüs seçenekleri de filoda mevcuttur. Yaz sıcaklarında trafiğe takılmadan seyahat etmek ve her yerin havasını soluyarak yolculuk yapmak için 2 yolcu kapasiteli ve son model olan filodaki motosikletlere göz atabilirsiniz.

            Vip Vito Transfer bünyesinde yer alan araçların bakım ve onarım işlemleri, yetkili servislerde özenle yapılmakta olup, yolculuk esnasında herhangi bir arıza veya sıkıntıya mahal vermemek için çalışmalar titizlikle yürütülmektedir.

            17 yıldan beri bu sektördeki kaliteli ve öncü firmalardan olan şirket, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yoğun çalışan ve yaz dönemlerinde araçlarda yer bulma sıkıntısı oluşan filoda, normal şartlarda 8 saat öncesinden rezervasyon yaptırarak yerinizi garantiye alabilirsiniz.

            Sizin için acil olarak gelişen transfer işlemlerinizde telefonla veya www.airporttransferim.com sitesi üzerinden ulaşarak boşta olan araçlardan birini temin etme imkânına sahipsiniz. Ancak önceden yerinizi ayırtırsanız hem aracınızı seçecek hem de donanım özelliklerini inceleyerek ekleme-çıkarmalar yapabileceksiniz.

Etiketler

19.01.2015 09:03:22
Geri Gel