Airport Transferim

Uçak Yolculuğunu Keyifli Bir Transferle Bitirin

Uçak Yolculuğunu Keyifli Bir Transferle Bitirin

     Özellikle son zamanlarda havayolu taşımacılığı Türkiye de insanların çokça tercih etmeyi düşündüğü ulaşım şeklidir. Bunun en büyük nedenleri arasında son yıllarda ucuzlamaya başlaması gelmektedir. Bunun dışında hız, konfor ve rahatlık da ön plana çıkmıştır. Ancak rahatlık parantez açılması gereken konulardan biridir. Rahatlık derken havaalanına ulaşım ve havaalanından indikten sonraki ulaşım acaba gerçekten rahat mı? Her şehirde araba bulundurmak gibi bir imkân bulunmamaktadır. Bu yüzden İstanbul a seyahat etmeye gelen kişiler burada ulaşacakları yere çok zor gidebilmektedir. Minibüs bulma derdi, taksi bulma derdi her zaman vardır. 

     Peki, siz gelmeden önce aracınızı arasanız ve siz havaalanına indiğinizde aracınız sizi kapıda karşılasa nasıl hissederdiniz? Yol boyunca indiğimde beni kim karşılayacak, gideceğim yere nasıl ulaşacağım, zamanında ulaşabilir miyim gibi tereddütleriniz kalmasın. http://www.airporttransferim.com/ aracılığıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmeti sayesinde istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

    Sabiha Gökçen havalimanı transfer gerçekleştiren araçlarımız son derece rahat ve konforludur. Siz müşterilerimizin zevkine göre döşenebilmektedir araçlarımız. İster küçük araba olsun, ister Vito olsun, ister minibüs olsun, isterse de otobüs olsun. Sizin ihtiyacınız ne ise onu karşılamaya biz hazırız. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedecek, kendi arabanızla seyahat ediyormuşçasına rahat edeceksiniz.

    Sıcak yaz günlerinde taksi tutmaya kalksanız bir de İstanbul trafiğine yakalansanız rahat geçen bir uçak yolculuğun sonunu felaketle bitirmiş olursunuz. Ancak Airport Transfer aracılığıyla Vito aracımızı kiraladığınız takdirde her şey çok daha farklı olacaktır. İçerisinde mini buzdolabı bulunduran aracımız sayesinde içinizi rahatlatacak, tv ve internet hizmeti sayesinde keyifli bir yolculuk geçireceksiniz. Uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz araç kiralamalarında oldukça memnun kalacağınızın teminatını verebiliriz sizlere. 

    Sabiha Gökçen havalimanı transfer öncesi kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız rezervasyon yaptırmalısınız. Kaç kişi transfer gerçekleştirdiğinizi ve nasıl bir araç tahsis etmek istediğinizi önceden bildirmeniz yeterli. Güvenle kiralayabileceğiniz araçlarımız her transfer öncesi temizlenmektedir. Şoförlerimiz oldukça tecrübeli ve güler yüzlüdür. Kendinizi çok rahat hissedeceğinize emin olabilirsiniz. 

Etiketler

06.04.2015 09:56:45
Geri Gel