Airport Transferim

ULAŞIM HİZMETLERİNİZ HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

ULAŞIM HİZMETLERİNİZ HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

            Günümüzün en önemli şeylerinden biri ulaşımdır özellikle de İstanbul için. Ulaşım konusunda 17 yıllık mükemmel tecrübeleriyle Şahinoğlu Group yani Airport tranferim adlı firma, size kaliteli bir taşımacılık ve Airport transfer hizmeti sunmakta. Şahinoğlu Group, 1997 ' de ticaret hayatına turizmde taşımacılıkla başlamış ve bugüne kadar kaliteli hizmetleriyle bu işteki başarılarını ortaya koymuştur. Bu firmanın hizmetlerinden de bahsederek daha yakından tanıtmak istiyorum. Öncelikle İstanbul Atatürk havalimanı ulaşım ile başlayalım.

            Şahinoğlu Group, 17 yıllık tecrübeleri ile kaliteli hizmetlerini daha da geliştirerek başarılı bir firma olarak bu sektörde ön plana çıkmıştır. Transfer ve turizm taşımacılığı, uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, incoming ve outcoming, toplantı ve kongre organizasyonları, şehir içi turları, kültür turları, hac ve umre organizasyonları, vize işlemleri ve şehirlerarası taşımacılık gibi birçok alanda seyahat ve taşımacılık hizmetleri vermekteler.

            Kendi alanlarında bu kadar başarılı olmalarındaki bir diğer sebep ise profesyonel hizmet anlayışlarıdır. Hizmetlerini 4 farklı gruba ayırabiliriz. Bunlar: Havaalanı transferi, kişiye özel transfer, liman transferi ve grup transferidir.

            Havalimanı transferinde; örneğin, İstanbul Atatürk Havalimanı ulaşım ile ilgili insanlar için sıkıntı oluşturabilir. Bu firma ise sizleri ya da misafirlerinizi profesyonel bir şekilde karşılayıp; otopark bedeli, trafik stresi, park yeri gibi zaten yol yorgunu olan sizlerin ve misafirlerinizin bu tip sorunlarla karşılaşmasını önleyip sizlere oldukça konforlu bir hizmet sunuyorlar.

            Kişiye özel transfer: evinizden, işyerinizden veya otelinizden sizleri alıp gitmek istediğiniz yere zamanın da ve sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Örnek verecek olursak; başka bir sektörde bir şirket sahibisiniz. Yurtdışından ya da şehir dışından gelecek önemli müşterileriniz olabilir.

            İstanbul Atatürk Havalimanı ulaşım konusunda misafirleriniz için sıkıntı oluşturabilir. Bu firma ile anlaştığınız da sizin için müşterilerinizi alınması gereken yerden alacak ve tekrar otellerine ya da gitmek istedikleri başka yerlere yine sizin için bırakacak. Bu da sizin şirketinizin imajını o kadar sağlamlaştıracaktır.

            Bir diğer hizmetleri ise liman transferi: istekleriniz doğrultusunda sizler veya misafirleriniz limandan alınacak havaalanına ya da başka bir yere bırakılacak ya da havaalanından yahut başka bir yerden alınacak limana bırakılacak.

            Bir de grup transferi bulunmaktadır. Vereceğiniz seminerler ya da konferanslar, yapacağınız toplantılar olabilir. Bu noktada firma sizin adınıza katılımcıları belirlenen noktalardan alır ve gerekli ulaşımlarını konforlu bir şekilde sağlar.

            Örneğin; bir seminer vereceksiniz ve yurt dışından gelecek önemli de bir katılımcınız var. İstanbul Atatürk Havalimanı ulaşım sıkıntısını da bu özel misafirinize yaşatmak istemiyorsanız, firma sizin adınıza misafirinizi karşılayıp belirlenen yere misafirinizi götürür.

 

 Gördüğünüz gibi ulaşım konusunda oldukça tecrübeli bir firma.

            Çeşitli, kaliteli ve konforlu araçlarla size ve misafirlerinize ulaşım konusunda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu durum aynı zaman da size iş hayatınızda da itibar katmaktadır. Firmanın referansları da bir o kadar sağlam ve güvenilir isimlerdir.

            Yani gönül rahatlığıyla kendinizi ve misafirlerinizi İstanbul Atatürk havalimanı ulaşım ve konforlu seyahat hizmetine teslim edebilirsiniz. Firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hizmetlerini daha yakından tanıyabilmeniz açısından firmanın http://www.airporttransferim.com/ adresine bakmanızda fayda var. Yukarıda bahsettiğimiz ve daha çok bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz. 

Etiketler

16.01.2015 09:32:17
Geri Gel