Airport Transferim

Ulaşımda Son Nokta Hizmette Buluşun: Minibüs Kiralama

Ulaşımda Son Nokta Hizmette Buluşun: Minibüs Kiralama

     Firmaların daha çok işine yarayan bu minibüs kiralama toplu taşımacılıkta birebir avantajlı hale gelmektedir. Örneğin;  merkezi İstanbul’da olan Trabzon’daki bir firmanın iş eğitimi vermek için düzenleyeceği İstanbul’daki eğitime birçok personelini göndermesi gerekli olacaktır. O şehre gidecek olan kişiler belirlenir, hava yollarıyla gidişleri ayarlanır, kalacak oldukları yerler bulunur. 
  

 Peki ya bu çalışan insanları aynı anda buralara getirip götürmesi sorunu nasıl çözülecek? Çükü bir karışıklık olmaması için ve aynı personellerin sorumlulukları yüzünden giden kişi sayısından firma sorumlu olacaktır. Tüm personeli toplu taşıma araçlarıyla kendi başlarına hareket etmelerine bırakılırsa çoğu kaybolacaktır veya firmaya daha fazla gider maliyeti oluşturacaklardır Burada minibüs kiralama sorunu doğar. Artık bu karşılama araç tahsisi, kişi sayısına göre araç ve buna müteakip fiyatlandırma işlemi yapan birçok hizmet veren firmalar vardır, özellikle hava alanına götürmede ve getirme deki ulaşım sıkıntısı için. Firma katılım yapacak kişi sayısına göre kiralama yapabilmektedir.
    

Bu hizmeti veren firmaların kuruluş amaçlarından biriside sınırlı olan zamanı değerlendirmek ve yabancısı olan bir şehirde rehberlik yapmak gibi. Sadece bu işler için değil düğün nişan veya gerekli olan makam arabası ki şoförlü olarak her konuya da yardımcı olmak. Günümüzde hayat şartlarını kolaylaştırmak biraz kişinin kendi elinde birazda sunulan hizmetlerde böyle bir hizmete ihtiyaç söz konusu olmasından kaynaklı olarak doğan bu hizmet türünden faydalanmak gereksinim duyan kişi veya kişilerin hakkındır. Son derece işinde profesyonel olarak çalışanlar, güler yüzlü hizmet verenler vardır. 
    

Araçların hepsi son sistem ve modelde olup kısa veya uzun vadede kiralamalar için ödeme kolaylıklarıyla da insanı şaşırtmaktadırlar. Günümüzde rahatlıkla bu hizmetleri veren firmalara sosyal medya ağından ulaşmak mümkündür. Her yerde yaşamımızın bir parçası haline gelen İnternet ve sitelerinden bir yerde: www.airporttransferim.com adresidir. 
    

Minibüs kiralama ihtiyacınızı referanslı yılların tecrübesiyle hareket eden dürüstlük ve müşteri memnuniyetini esas almış firmalarla çalışmak her zaman kişiye artı kazandıracaktır. Misafiriniz veya personellerinin mağdur olmaması için ulaşımdaki son nokta hizmetlerden yararlanın. 

 

Etiketler

12.03.2015 12:38:23
Geri Gel