Airport Transferim

Vip Hizmeti Almak Artık Çok Kolay

Vip Hizmeti Almak Artık Çok Kolay

Havaalanlarını Sıkça kullananlar için çok güzel bir hizmetten sizlere bahsedeceğiz, vip niteliği taşıyan hizmet kalabalık misafirlerimizi havaalanından almak veya kendi arkadaş grubumuz ile tura çıkmak için şoförlü veya şoförsüz minibüs kiralama hizmeti veren bir firmadan bahsedeceğiz. Havaalanında araç kiralama firmaları sayıca çok fazla ancak hepsi vip kalitesinde hizmet veremiyor 1997 yılından beri turizm konusunda tecrübeli olan bir firmanın internet hizmeti; http://www.airporttransferim.com/

                 Peki, internetten minibüs kiralama hizmeti ne şekilde gerçekleşiyor? Tıpkı bilet alır gibi veya otel rezervasyonu yaptırır gibi rezervasyon yapıyorsunuz. Sözleşme ve ödeme işlemleri teslimat sırasında yapılıyor. En az 8 saat önce rezervasyon değişikliği yapılabiliyor. Bunun yanı sıra kiralama hizmeti sadece İstanbul'dan yapılabiliyor. Eğer tur için kiralama düşünürseniz firmanın kendi bünyesinde aynı çatı altındaki tur şirketinden yararlanabilirsiniz.

            Atatürk Havalimanı be Sabiha Gökçen havalimanı için özel transfer seçenekleri de mevcut. Uygun fiyatlarla minibüs kiralama hizmeti yanı sıra, organizasyon ve davet için de uygun çözüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Transfer ve kiralama hizmeti Tecrübe gerektiren bir iş olup bunun için en doğru firmadır. Kültür ve Turizm Bakanlığından başarı belgeleri almış olan firma oldukça iyi bir referans sahibidir.

                Minibüs kiralama hizmeti aynı zamanda toplu iş seyahatleri ve şehir dışı iş eğitimleri güzergâhında kullanılan bir hizmettir. Konaklama seçeneklerinde yine aynı çatı altında olan başka bit firmadan da yardım alabilirsiniz. Bu linklerin hepsini siteden görmeniz mümkün olabiliyor. Siteye girdiğinizde rezervasyon ekranını görebilirsiniz. Buradan tarihi seçiyorsunuz. Sonrasında gün sayısını belirliyorsunuz. Site içerisinden aynı zamanda iletişim numarasından da gerekli bilgiyi alabilmeniz mümkün oluyor.

            Site içerisindeki Kullanım kolaylığı dikkat çekiyor. Vip hizmeti gerçek anlamda sağlayan firma sanatçı organizasyonlarındaki transferleri de gerçekleştiriyor. Uzman ekibi sayesinde kaliteli hizmeti ile tekrar tercih edeceksiniz. Güven veren referanslarıyla kiralama ve transfer hizmetlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Bu işi uzmanlarından almak istiyorsanız doğru tercih burası. Uzmanlık gerektiren turizm ile ilgili her türlü hizmeti veren firma size bir telefon kadar yakın.

Etiketler

08.03.2015 19:17:20
Geri Gel