Airport Transferim

Vip Transferlerde Kafanız Artık Rahat Olsun

Vip Transferlerde Kafanız Artık Rahat Olsun

            Havayolu ulaşımını sıklıkla kullanan kişiler transfer kelimesini muhakkak duymuşlardır. Genel olarak turizm sektöründe özellikle turistler tarafından satın alınan kişilerin geldikleri havaalanlarından, gar, liman veya otobüs terminalinden araçlarla alınarak konaklayacakları otellerine ya da konakladıkları otellerinden alınarak havaalanlarına özel olarak götürülme işlemidir.

            Bizlerde firma olarak havaalanına gelen konukları ilk karşılayan transfermen ekibi konukların araca binmesine yardımcı olmakta, ağır eşyaları bulunuyorsa taşımada yardımcı olmaktadır. Araçlara binen misafirleri seyahat süresince bulunan şehir hakkında tarihi ve doğal özelliklerinden bilgiler vermektedir. Bilgi ve tecrübe açısından iyi yetişmiş olan transfermenlerimiz misafirlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Özel konuklarında hiçbir sıkıntı yaşamadan ve özel araçlarımızla vip transfer işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

            Şirketimiz bünyesinde havaalanında sürekli olarak bulunan görevlimiz bulunmaktadır. Transfer işlemlerine başlamadan önce görevlimizden uçuşlar hakkında detaylı bilgiler alınır, herhangi bir aksama olup olmadığı öğrenilir. Bildiğiniz gibi bazı günlerde havaalanlarındaki yığılmalardan kaynaklanan uçakların geç inmesi ya da rötar yapması gibi sıkıntılar olabilmektedir. Olağan dışı olayların önceden bilinmesi ve sağlıklı bir şekilde vip transfer işleminin gerçekleşmesi için önceden önlemlerimizi de almaktayız. Eğer ki uçuşlarda çeşitli aksamalar var ise yeniden planlamalar yaparak transfer işlemlerini bu yeni plana göre yapmaktayız.

            Hizmet verdiğimiz araçlarımız arasında otomobil, vito, minibüs, midibüs, otobüsler bulunmaktadır. Araçlarımız en az beş yaşında olup kliması, özel koltuk döşemeleri ve özel tasarımları bulunmaktadır. Bizimle irtibata geçebilmek için htto://www.airporttransfer.com internet sayfamızı ziyaret ederek irtibata geçebilirsiniz. Telefon görüşmeleriyle uğraşmaya hiç vaktim yok diyorsanız da yine internet sitemizi ziyaret ederek transfer işlemlerinize dair sizi ya da misafirlerinizi alınacak yer, teslim edilecek yer, tarih, saat ve araç tipi, karşılama özelliklerini seçip rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ekranda fiyatın ne kadar olacağı da ayrıca belirtilmektedir. Rezervasyon işlemlerinizi en az 8 saat öncesinden yaptırmanız gerekmektedir.

            Bunun yanında ise acil olarak karşılanması gereken özel konuklar için bizimle telefonla irtibata geçerek tarafınıza istediğiniz araç acil olarak gönderilmektedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda sizden istenen gerekli iletişim bilgilerini girdikten sonra transferi gerçekleştirecek olan ekibimiz sizinle irtibata geçmektedir. Havaalanından karşılama rezervasyonu da yaptırmanız durumunda iç hatlar ya da dış hatlar çıkış kapısında vip transfer ekibimiz isminizin yazılı olduğu pano ile sizleri karşılamaktadır.

            Büyük şehirlerde yoğun olan trafikten dolayı İstanbul Anadolu yakasında transfer işlemleri en az 3 saat, Avrupa yakasında ise en az 2 saat öncesinden bizimle irtibata geçerek transfer işleminizi de iptal ettirebilirsiniz. Bunun karşılığında sizlerden sadece iptal ücreti alınacaktır. Bunun yanında bebeğiniz ile gidecekseniz yine bizlere bilgi vermeniz durumunda aracımıza bebek koltuğu bulundurmaktayız. Çocuklarınızı tek olarak göndermek isterseniz de yaşı 16'dan büyük olanları tek olarak da transferlerini gerçekleştirmekteyiz.

            Sizlerden aldığımız rezervasyonlar sonucunda ödemelerinizi peşin olarak yapmak istediğinizde sizin transfer işleminizi gerçekleştirecek olan ekibimiz tarafınıza ait faturayı sizlere teslim etmektedir. Bunun yanında döviz olarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. O günkü kur üzerinden hesaplanarak belirli ücret çıkarılmaktadır. Bunların yanında kredi kartı ile de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerden talep ettiğimiz ücretin içinde otopark fiyatları da dâhil olmaktadır.

            Sadece havaalanlarında yarım saatten fazla olan beklemelerimizde ekstra ücret talep etmekteyiz. Seyahat sonrası kafam rahat olsun, gitmek istediğim yere nasıl giderim gibi düşüncelerden uzak durmak istiyorsanız firmamızın imkânlarından yararlanıp, kafanız rahat bir şekilde transfer işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin de önemli olduğunu düşünürsek uçuş öncesi ve sonrası sizlerin yüzünde göreceğimiz mutluluk ifadesi, sizlere yeni hizmetler vermek adına bizlere ilham vermektedir.

Etiketler

04.02.2015 09:15:22
Geri Gel