Airport Transferim

Vip Vito Transfer

Vip Vito Transfer

             Bir yerden bir yere gitmek büyük şehirlerde büyük problem haline gelmektedir. Bu nedenle bu duruma karşılık taşımacılık firmaları piyasada yerini alarak hızla büyümektedirler. İş adamları veya kurumsal firmalar, gruplar ve aileler rahatlığı ve prestiji için Vip Vito Transfer taşımacılığını tercih etmektedirler. Rahatlığınız için her türlü seyahatinizde güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız eğer hiç düşünmeden en iyi taşımacılık firmasından bu hizmeti almanız doğru bir karar olacaktır. Firma seçiminde kurumsal bir firma olmasına ve müşteri memnuniyeti ile referans portföyüne göz atmanız gerekmektedir.

            Piyasada müşteri memnuniyeti ile her geçen gün yükselen taşımacılık firması http://www.airporttransferim.com/ firmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiğinden Vip Vito Transfer araçları son derece donanımlı ve konforludur. Ayrıca araçların 2 yaşından büyük olmaması sebebiyle teknik donanımı ve güvenliği seyahat esnasında müşterilere güven duygusunu yaşatmaktadır. Bu araçlar deri döşemeli ve yatan koltukları ile müşterilerin rahat etmesi amaçlanmıştır. Seyahat esnasında yorgunluğunuzu gidermek için bu koltuklarda uzanarak seyahat etmek bir ayrıcalıktır. Ayrıca araçların içinde buzdolabı, sınırsız internet, DVD player, ses müzik sistemi, GPS navigatıon, uydudan canlı TV, çay ve kahve makinası, mikrofon ve benzeri birçok özellik bulunmaktadır.

             Sıcak yaz günlerinde serin bir esinti ile yolculuk esnasında çayınızı ve kahvenizi yudumlayarak etrafı zevkle seyretmeniz size çok büyük keyif verecektir. Buzdolabından istediğiniz yiyecek ve içeceği de arzu ettiğiniz zamanda yiyip içmeniz de ayrıcalığınız olacaktır. Günümüz teknolojisinin getirmiş olduğu imkânlardan olan internet ise artık olmazsa olmazlarımız arasında yerini almıştır. Her saniye dünya ile bağlantınızı bu Vip Vito Transfer araçlarda sağlayabilirsiniz. Ekonomiyi ve borsayı dilediğiniz zaman hem seyahatinizi yaparak hem de gerekli takibi yapabilirsiniz.

            Ayrıca DVD oynatıcı ile dilediğiniz filmi izlemeniz mümkündür. Film izlerken de yolculuğunuz daha keyifli hale gelecektir ve nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yok, ben müzik dinlemek istiyorum derseniz eğer bu da son derece kaliteli ses sistemi ile bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Grup transferlerinde ve ya gezilerde bu araçlarda rehberin kullanabileceği ve çok gerekli olan mikrofon da son derece işe yaramaktadır. Transfer esansında gruplara İstanbul'da panoramik şehir turu da yaptırılırken mikrofon ile bilgilendirmede bulunması çok makbule geçmektedir.

            Vip Vito Transfer araçlar ile hava alanından veya herhangi bir yerden bir yere gitmek en çok tercih edilen transfer yöntemidir. Ayrıca transfer ile görevli olan personelin de son derece donanımlı olması çok önemlidir. Şoförlerin donanımlı ve yabancı dil bilmesi de çok önemlidir. Transfer esansında ayrıca istenildiği takdirde eskortluk hizmeti de verilmektedir. Müşterinin arzusuna göre yeme içme ve barınma gibi hizmetlerde de gereken hizmet sağlanmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti ön planda olduğundan 7/24 sınırsız hizmet verilmektedir.

            Eğer 8 saat önceden rezervasyon yaptırmanız halinde transfer işinizi garanti altına almış bulunmaktasınız. Bu konuda merak edip öğrenmek istediklerinizi de 7/24 firmanın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz mümkün bulunmaktadır. Şehir içi ya da şehir dışı seyahatlerinizde istediğiniz aracı seçerek son derece konforlu ve güvenli seyahati yapmanız olanaklarınız arasındadır. Farklı olmak ve fark yaratmak istiyorsanız eğer, vip araçlardan mutlaka birini seçerek seyahat etmeniz doğru alınmış bir karar olacaktır. Kış sezonunda ise kayak merkezlerine dahi transferler bu araçlar ile yapılmaktadır.

            Soğuk ve karlı kış gününde aracınızın içinde kahve ve çayınızı yudumlayarak günü birlik kayak keyfini çıkarmanız da olanaklarınız arasındadır. Vip araçlar seyahat esnasında adeta eviniz konumunda olmaktadır. Evinizin rahatlığı ve konforunu aratmayan bu araçlar son zamanlarda birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir. Kaliteli ve uygun fiyat ile seyahat ancak ve ancak bu vip araçlar ile mümkün bulunmaktadır. Trafik ve park sorunu yaşamadan gideceğiniz her yerde vip hizmet ile ayrıcalığı yaşamanız size keyif verecektir.

Etiketler

03.02.2015 14:10:42
Geri Gel