Airport Transferim

Yılların Verdiği Birikime İnanın

Yılların Verdiği Birikime İnanın

            1997 yılından bu yana size birçok alanda hizmet sunan Şahinoğlu Group alanında etkin personelleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, her an kendini yenileyen alt yapısıyla size nakliyat, turizm taşımacılığı, şehir turları, uçak bileti rezervasyonları, otel rezervasyonları, hac ve umre organizasyonları, medikal malzeme üretimi, kültürel tur programları ve daha birçok alanda hizmet anlayışını sürdürmektedir.

            Airport Transferim, 17 yılın verdiği birikimle size araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Siz de bu birikimden faydalanmak ve bu birikime inanmak istiyorsanız o zaman firmamıza şöyle bir göz atmanız yeterlidir. Bu kadar kısa zaman diliminde birbirinden bağımsız ve birbirinden farklı alanlarda hizmetlerle karşınıza çıkabilmek son derece zor bir iştir. Şimdi de araç kiralama hakkında makalemizin ana düşüncesini oluşturduğundan konuşacağız.

            Başlıca size sunduğumuz otomobil, minibüs, midibüs ve otobüs kiralama hizmetleriyle siz de kendisini alanında yetiştirmiş uzman şoförümüzle dilerseniz şehir turları gerçekleştirebilir, dilerseniz ailenizle istediğiniz bir yere gidebilirsiniz. Her yıl düzenli olarak yenilediğimiz araçlarımızın yapımı ve onarımı konusunda Kültür ve Turizm Bakanlığı ile ISO 9001 kalite belgeleriyle sizlere huzurlu bir turizm imkânı sunarız. Bu araçlarımızla ayrıca kamp programları, günlük şehir gezintileri, konferans ve panel gibi oturum organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Ya da düğününüz için davetlileri taşıma aracı olarak da tercih edebilirsiniz.

            Travego tipi otobüs aracımızla otobüs kiralama hizmetiyle yanınızda bulunmaktayız. Bu otobüslerimizde sıcaktan ve soğuktan korunabilmeniz adına klima sistemi, ruhunuzu dinleyebilmek için müzik sistemleri ve vizyondaki filmleri izlemenize olanak tanıyan dvd ve vcd sistemi, soğul içeceklerinizi barındırabileceğiniz ya da bunun gibi diğer gıdalarınızı da saklayabileceğiniz buzdolapları, eşyalarınızı muhafaza etmeniz için tasarlanmış olan raflı tavanlarımız, yolcu kapasitesi kadar bagaj hacmi, sınırsız internet, çay ve kahve makinesi gibi konforunuzun için düşünülen hemen hemen her şeyi bulabileceğiniz otobüs kiralama hizmetlerimizle sizler de ruhunuzu günlük sıkıntılardan arındırmış olarak şehir turunuzu keyifle gerçekleştirebileceksiniz.

            Bu hizmetimizin dışındaki araçlarda da yüksek konforu bulabileceğiniz firmamızın hizmetlerini daha yakından tanıyabilmeniz için sizi de İstanbul'daki ofisimize bekleriz ya da http://www.airporttransferim.com/ sitemize ulaşarak ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

Etiketler

16.02.2015 11:07:02
Geri Gel