Airport Transferim

ZAMAN VE PRESTİJ KAZANDIRAN TRANSFER HİZMETİ

ZAMAN VE PRESTİJ KAZANDIRAN TRANSFER HİZMETİ

Kurum ya da kuruluşların özel gün kutlamaları, davetler, kongre, seminer ve bayii toplantıları gibi önemli günlerde ev sahipliği yapması, kurumsal kimliklerini ön plana çıkaran, marka değerine olumlu katkıları olan davranışlardır. Bu özel günlerin kurum kimliğine yakışır dört dörtlük olacak şekilde gerçekleşmesi davetliler nezdinde pozitif bir intibaa bırakır. 
Dönem dönem yapılan bu özel gün kutlama ve toplantılarında yerli ve yabancı katılımcılar şehir dışından veya yurt dışından gelebilmektedir. Böyle durumlarda kurum kimliğine etkin olarak hizmet verecek karşılama merasimlerinin yerinde, tam zamanında ve konforlu olacak şekilde planlanması ve faaliyete geçirilmesi gerekmektedir. Havalimanı Transfer hizmetleri veren firmaları her geçen gün artmaktadır. Ancak içlerinden kurum kimliğini yıpranmayacak prestij kazandıracak olan firmalar tercih edildiğinde ev sahibi ve davetli kişilerin memnuniyeti en üst seviyede olacaktır. Transfer hizmeti yapacak otomobillerin gelecek insan sayısına göre boyutsal seçimi, kapasitesi, markası, modeli ve hizmet edecek personelin hizmet kalitesi prestiji etkileyecek unsurlardır. Bunlardan herhangi birinde bir problem yaşandığı takdirde, kuruma karşı olumsuz bir önyargı oluşacak ve bu ziyaret sonlanana kadar devam edecektir. 
     Otomobil, Vito, Minibüs, Midibüs ve Otobüs seçenekleri ile farklı markaların seçkin modellerini bünyesinde bulunduran www.airporttransferim.com web sitesinde kurumların ve şahısların ihtiyaç duyduğu araç ulaşımları kaliteli ve konforlu seçeneklerle hizmete sunulmaktadır. Otomobillerdeki 3+1 yolcu kapasitesi, deri döşeme, hız sabitleyici el gazı, çalar hafızalı elektrikli koltuklar, start stop özelliği, tam otomatik klima, 6'lı CD değiştirici, ekranlı CD ve radyo, tam otomatik vites ve dizel özellikleri, konforlu kullanım olanağı sağlarken, yolcuların da rahat etmesini sağlayarak güvenli sürüş keyfi yaşatmaktadır. 
    Havalimanından itina ile alınan misafirler, tecrübeli şoför ile bulundukları belde hakkında genel bilgiler edinirken, sorunsuz konforlu yolculuğun keyfini yaşamaktadır. Konaklama mekanına güvenle ulaştırılan misafirlerin varsa bavul ve bagaj eşyaları yine nazik şoförlerin yardımı ile bellboy ya da mekana ait vale hizmetlerine teslim edilmektedir. Havalimanı transfer hizmetlerini itina ile gerçekleştiren firmanın transfer ve turizm taşımacılığı, uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, incoming-outgoing, toplantı ve kongre organizasyonları, şehir içi turları, kültür turları, Hac-Umre organizasyonları, vize işlemleri, şehirlerarası taşımacılık gibi geniş yelpazede sunduğu hizmetleri mevcuttur. 
Kişiye özel transfer, liman transferleri ve grup transferleri konusunda da uzman ekipler, önceden seçilen konforlu ve güvenli otomobillerle ziyaretçileri karşılamakta ve güvenli biçimde konaklayacakları mekana ulaştırmaktadır. Karşılama merasimlerinin özenli oluşu kurumun zaman ve bütçesine tasarruf ettirirken prestijini artıran önemli bir unsur olacaktır. Yol yorgunu misafirlerin havalimanı transfer hizmetlerinden yararlandığı firmaların detaylara önem veren, sorumlu ve güven uyandıran tavırları ile kendilerini rahat hissedecek, katılacakları toplantı, kongre ve seminer gibi organizasyonlarda da zihinsel ve bedensel rahatlığın sağladığı avantajlardan faydalanacaklardır. Sadece havalimanı transferleri ile değil, gece ve gündüz katılacağınız davet ve toplantılar için de evden ya da işyerinizden sizi dilediğiniz araçla alarak aktivite mekanına ulaştırmaktadır. Konferans, seminer, bayii toplantısı gibi etkinliklere sizin bir temsilciniz olarak ister havalimanına, isterseniz de liman, otobüs garı gibi toplu taşıma merkezlerine giderek ziyaretçilerin özenle karşılanması kurumların itibarı açısından önemlidir.
 Bu önemli hususun itinalı, profesyonel ekiplerce yönetilerek kontrollü olarak planlanıp, tam zamanında ve doğru yerde olacak şekilde doğru kişiyi ya da kişileri doğru araçla karşılamak ciddi bir organizasyon kabiliyeti isteyen bir konudur. Her transfer firmasının altından kalkamayacağı bu hususun yolcu güvenliğini ön planda tutarak, konforlu ve keyifli bir yolculuk geçirilmesini sağlamak belli bir tecrübe, eğitim ve birikim gerektirmektedir. Transfer firmalarının referanslarını inceleyerek en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Referansları iyi, kaliteli markaların genç sınıf otomobillerini bünyesinde bulunduran, tecrübeli şoförler ve avantajlı fiyatlara sahip transfer firmalarını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

 

Etiketler

10.01.2015 14:28:06
Geri Gel