Airport Transferim

Zamanın Değerine Uygun Kaliteli Ve Güvenli Transfer

Zamanın Değerine Uygun Kaliteli Ve Güvenli Transfer

Zamanı güzel kullanmak her dakikasını değerlendirebilmek çok önemlidir ama bazı iş adamları için bu vazgeçilmezdir. Onlara bu konuda en iyi hizmeti vermeye hazırdır http://www.airporttransferim.com/. Hem de alanda bir nefes mesafesinde.
  

 Alan transfer istenilen araçlar ile oldukça nezih bir şekilde verilmektedir. Eğitim düzeyi yüksek ve insan iletişiminde oldukça başarılı sürücüler hiçbir saygınlık dışı olay asla olmadan istenilen yerden alana ve alandan karşılayıp gidilecek yere büyük bir nezaket ile ulaştırırlar.

    Alan transfer ister telefon ister internetten gidiş ve dönüş bilgilerini, adınız, soyadınız, iletişim detaylarını ile rezervasyonunuzu yaptırdığınızda hizmet artık sizindir. Ulaşım hızlı ve uçuşa uygun gecikme olmaksızın yapılmakta ve daha önce kullanan misafirlerin takdirini aldığı için devamlı tavsiye edilmektedir.
  

  İstenilen araç bilgisi tüm detayları ile iletilmesi halinde gerek çocuk koltuğu eklenmesi, gerekse toplantı yapmaya uygun araç veya sırf zevkiniz için isteyebileceğiniz döşeme rengi ve daha birçok isteklerinize uygun araç ile ulaşımınız gerçekleştirilebilir.
  

 Alan transfer ile ülkemize gelecek olan yabancı misafirlerinizi veya iş ortaklarınızı karşılatabilirsiniz bu durumda alanda 7/24 bekleyen bir eleman mevcuttur ulaşım ekibine uçak rotor veya iniş saatlerini anında bilgilendirir ve yazılı pankart ile gelen kişiyi karşılayıp, bavulunda yardımcı olmak ile beraber aracına kadar eşlik eder. 
  

 Araçta ise sürücü ülkemize yeni gelen kişiye tarihi ve turistik anlamda bilgiler verir. Sorduğu sorular olur ise tam donanımlı olduğundan doğru ve faydalı bilgiler ile cevaplar. Bu hem onu davet eden firma hem de ülkemiz adına oldukça iyi ve başarılı bir reklamdır aynı zamanda.
  

 Bu verilen hizmet sıradan taksi ile ulaşımdan daha kaliteli olup; ayrıca ekstra hizmetleri de içerdiği için fiyat olarak gayet uygun denilebilir. Ayrıca otopark ücreti de fiyata dâhildir fakat bekletme süresi yarım saati geçme durumunda ek ücret talep edilebilir. İptallerde mutlaka Anadolu yakasında 3 saat Avrupa yakasında 2 saat önce bilgi verilmesi mecburiyeti vardır. 
    İşlerinizin aksamadan düzen içinde yürümesi biraz da sizlere hizmet vermeye hazır yardımcı firmaları kullanmanız ile gerçekleşebilir.

 

Etiketler

14.03.2015 09:55:13
Geri Gel