Airport Transferim

Zamanınız Bizim İçin Değerli

Zamanınız Bizim İçin Değerli

Tatilinizi geçirmek için seçiminizi yaptınız fakat havaalanından şehir merkezine nasıl gidileceğini bilmiyorsunuz. Sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Konforlu ve hesaplı bir transfer sunuyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmetimizle belirlediğiniz adres ve saatte sizi alarak tam zamanında havaalanına ulaşmanızı sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden ve sizin güven ve rahatlığınızı ön planda tutarak deneyimli sürücülerimizle uygun fiyata ulaşma imkânı sunuyoruz.

    Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetleri isterseniz yurt içi yurt dışı uçuşlarınızda bulunduğunuz adresten alınmanız dilerseniz havaalanından şehir merkezine ulaşmanız aşamasında daima sizin yanınızda. Fiyatlarımız belirlenen aralıklarda olup herhangi bir artış söz konusu olmaz. Hava koşullarından dolayı diyelim ki uçağınız rötar yaptı ve limana zamanında iniş yapamadı bu tarz aksaklıklarda sizden ekstra ücret talep edilmez. Sürekli bakımları yapılan araçlarımızla uzman ekibimizle sizleri güvenli bir yolculuğa davet ediyoruz. Transfer hizmetini dilerseniz tek kişi olarak dilerseniz birkaç kişi kullanabilirsiniz fiyatlarda herhangi bir artış söz konusu değildir. 

    Yapmanız gereken uçuş planınızı belirleyip plan dâhilindeki tarihi www.airporttransferim.com adresinden gereken yerleri doldurmak sitemizde yer alan iletişim telefonlarından müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşerek planınızı oluşturabilirsiniz. Ulaşım sırasında kullanacağınız aracı tercih edebilir siniz.

    Sizin havaalanından belirttiğiniz adrese transferinize kadar geçen süre içerisinde rahatlığınız bizim için çok önemli. Artık trafik sorunu yaşamadan, uçağa yetişememe korkusu yaşamdan gereksiz strese girmenize neden yok. Toplu taşıma araçlarında ya da havaalanı ulaşım araçlarında rahatsız edici ulaşıma son. Bu hem size zaman kaybettirecek hem de elinizde bagajlarınızla oradan oraya koşturma problemi yaşayacaksınız bunların hepsini artık unutun.
  

 Fazla zaman kaybetmeden, fiyatlar sunan taksi şoförleriyle canınızı sıkmaya gerek yok. En güvenli seyahatlerinizi bizimle yapacaksınız. Siz yolculuğunuz sırasında arkanıza yaslanın gerisini bize bırakın. Sabiha Gökçen havalimanı transfer olarak transfer hizmeti yanı sıra uçak bileti satış hizmetimizle uygun fiyatlarda bilete sahip olmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Otel rezervasyonları, vize işlemleri, şehir içi turlar vb. hizmetler sunulmaktadır. Kaliteden ödün vermeden güvenli temiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğumuz hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firma olarak 7 / 24 hizmet sunmaktayız. Donanımlı araçlarımız, uzman kadromuz ile tanışmanız için sizleri bekliyoruz.

 

Etiketler

16.03.2015 10:51:00
Geri Gel